До старту
залишилось
sponsor
  • Офіційний автомобільний партнер
  • Партнер дистанції 21 км
  • Офіційний хронометрист
  • Благодійний партнер
  • Спонсор дистанції 10 км
  • Генеральний партнер
  • Cпортивний партнер
  • Організатор
  • Офіційний водний партнер
  • Під патронатом

Новини

22.09.2017

Герої Фандрайзинг марафону 2017. Частина #1

Вони рятують життя людей. Вони рятують майбутнє. 8 жовтня на старт 8-го Київського марафону Wizz Air Kyiv Marathon 2017 вийдуть понад 50 фандрайзерів від різних благодійних фондів. Вони бігтимуть заради допомоги іншим. Чому вони це роблять? Заради якої мети? Сьогодні ми розповідаємо істрії Люсі Рибченко та Руслана Бондаренка – фандрайзерів, для яких благодійність стала невід’ємною частиною життя.

Люся Рибченко біжить від фонду «Кожен Може», щоб привернути увагу до питання донорства крові. Біжить заради життя тих, кому донорська кров врятує життя.

Я майстер спорту України з орієнтування, бігаю півжиття, усвідомлено беру участь у благодійних забігах протягом п’яти років, – поділилася своїм досвідом Люся. – Працюю з дітьми, і людинолюбство в мені закладене природою. Біг – це те, що я вмію і люблю робити.Люся Рибченко

Фонд «Кожен Може» допомагає Київському міському центру крові, який щодня обслуговує сотні людей. Центру необхідно регулярно купувати витратні матеріали для забору та обстеження донорської крові, щоб оперативно надавати допомогу, тим, кому вона необхідна. Люся бігтиме півмарафонську дистанцію (21, 0975 км) для того, щоб забезпечити центр крові реагентами до кінця 2017 року. Саме завдяки ним можна вчасно перевірити кров на інфекції і приналежність до певної групи, після чого вона може рятувати життя людей. Завдання Люсі зібрати 58 942 грн. – підтримайте її у цій добрій справі! Перейдіть за посиланням https://ubb.org.ua/ru/special/8/139/ та перекажіть будь-яку комфортну суму.

Розкажіть друзям та зробіть репост.

Руслан Бондаренко біжить від фонду «Відкриті долоні». Він захоплюється бігом і вже втретє бере участь в благодійних забігах. Руслан – надзвичайна людина! Спочатку він у ролі фандрайзера двічі долав півмарафонську дистанцію, а тепер впорається із цілим марафонським забігом 42,195 км на Wizz Air Kyiv Marathon 2017!

У мене самого дуже хвора дитина. Команда фонду «Відкриті долоні» свого часу дуже допомогли моїй родині, – розповів Руслан. – Люди відгукнулися на моє горе, робили добро, і це надихнуло мене також допомагати іншим. Дотримуюся принципу: «Якщо хочеш більше добра у світі, твори його сам». Зараз донька пішла у перший клас, контролюємо її стан та наглядаємо. Попередні рази збирав кошти на медичне обладнання для київських дитячих лікарень, а цього разу – для конкретної людини.Руслан Бондаренко

Гасло Руслана: «Біжу, щоб сплатити години життя!», його мета – зібрати кошти для Оксани Смаль, яку вразила страшна хвороба – рак нирки IV стадії. Вже третій рік поспіль вдається відвоювати у неї Оксану. За допомогою ліків вдалося приборкати рак, зупинити його прогресування, значно покращити самопочуття жінки. Вартість лікування складає більше 26 тис. грн на місяць – нереальна цифра для однієї звичайної родини. А ось 37 гривень – сума, підйомна для кожного. Саме стільки коштує життя Оксани за одну годину, якщо розділити вартість ліків на час. Подаруйте Оксані 37 гривень – і знайте, що подарували людині +1 годину життя.

Підтримайте проект Руслана, долучайтеся до ініціативи за посиланням https://ubb.org.ua/uk/project/3318/.