До старту
залишилось
sponsor
  • Офіційний автомобільний партнер
  • Партнер дистанції 21 км
  • Офіційний хронометрист
  • Благодійний партнер
  • Спонсор дистанції 10 км
  • Генеральний партнер
  • Cпортивний партнер
  • Організатор
  • Офіційний водний партнер
  • Під патронатом

Для ЗМІ

18.10.2017

Фандрайзери 8-го Київського марафону зібрали 1 104 019 гривень благодійних коштів

1 104 019 грн гривень – таку суму зібрали українські благодійники для підопічних 12 фондів та організацій, які брали участь в осінньому “Фандрайзинг марафоні” в рамках Wizz Air Kyiv City Marathon 2017, що відбувся у столиці 8 жовтня. Доброчинна ініціатива стала традицією престижних бігових заходів. Цього разу понад 70 фандрайзерів від різних фондів готувалися до забігу на різні дистанції та вийшли на старт з 10 000  бігунів з 52 країн. Своєю  участю у масовій біговій події вони звертали увагу українців на соціальні проблеми та закликали небайдужих допомогти вирішити їх через пожертвування, адже часто саме дефіцит коштів є перешкодою у вирішенні тих чи інших питань. Так, наприклад, фандрайзери фонду “Серце воїна” зібрали кошти на придбання спортивного протеза для ветерана АТО Віктора Кардаша, який до травмування займався хореографією. Завдяки Фандрайзинг марафону охочі допомогли Віктору зібрати 195 514 гривень. Окрім того, в рамках 8-го Київського марафону відбувся благодійний забіг “Переможці”, участь у якому взяли 861 бігунів. 50% реєстраційних внесків, 105 000 гривень, також будуть перераховані на придбання спортивного протеза для Кардаша.  

Кожен фонд-учасник Фандрайзинг марафону збирав кошти у період з 3 вересня до 16 жовтня включно на платформі Української Біржі Благодійності, яка вже третій рік виступає благодійним партнером Київського марафону та допомагає здійснювати мрії людей. Цього разу благодійники збирали кошти на допомогу онкохворим людям, дітлахам з синдромом Дауна та затримкою розвитку, завчасно народженій малечі тощо.  

В результаті “Фандрайзинг марафону” кожен фонд-учасник зібрав відповідні суми коштів:

Загальна сума – 1 104 019 гривень*

Серед них на платформі Української Біржі Благодійності зібрано – 501 117 грн.

 

Восьмий Київський міжнародний марафон – це подія міжнародного масштабу, у якій тісно переплітається спорт і благодійність. Марафон об’єднав тисячі людей навколо спільної мети – змінювати себе і допомагати іншим. 16 жовтня на ubb.org.ua фінішував Фандрайзинговий марафон. Десятки фандрайзерів об’єднали свої зусилля, щоб зібрати кошти на підтримку різних соціальних і благодійних проектів. На нашій платформі зібрано півмільйона гривень, а це означає, що допомогу отримують передчасно народжені малюки, онкохворі дітки, хлопчики та дівчата  з синдромом Дауна, люди з вадами слуху, реалізується освітній проект для дітей з сільських шкіл GoCamp з вивчення англійської мови, а також фонди зможуть закупити необхідні витратні матеріали для контролю якості донорської крові в Київський Міський Центр Крові та забезпечуть мобільність роботи медиків на Сході України в зоні АТОкоментує директор УББ Ірина Гуцал.

До благодійного фандрайзингу традиційно долучаються відомі українці. Цього разу проект підтримали: ведуча новин ТСН на каналі 1+1 Соломія Вітвіцька та її чоловік Влад Кочатков, ведучий “Сніданку з 1+1” Єгор Гордєєв, президент ГО «Всеукраїнська федерація Здоровий спосіб життя», чемпіонка з плавання на 5 км Oceanman та спортивний журналіст Власта Шовковська, “Міс Україна – 2017” Поліна Ткач, актор Ахтем Сеітаблаєв, актор “Студії квартал-95” Євген Кошовий, телеведуча Тетяна Гончарова тощо.  

Фандрайзинг марафон – це масштабна всеукраїнська благодійна акція, у результаті якої відбувається адресна допомога підопічним різних фондів. Завдяки кому збираються ці кошти? Перш за все, варто відзначити важливість ролі фандрайзерів. Саме вони долучаються до фондів і обіцяють їм зібрати необхідну суму. Саме вони готуються до забігу та привертають увагу спільноти на соціальні проблему, займаючись спортом. Я біжу, щоб допомогти – гасло наших амбасадорів. І вони дійсно допомагають. Окрема подяка фондам, які долучаються до фандрайзингу та оперативно направляють пожертви на вирішення проблем своїх підопічних. Безумовно, такий результат формує кожний, хто долучився до проекту та зробив пожертву на платформі Української біржі благодійності. Наступний Фандрайзинг марафон відбудеться навесні 2018 року в рамках 8-го Київського півмарафону. Ми будемо продовжувати цю традицію, доки вона дає результат”, – коментує директор з маркетингу та комунікацій Run Ukraine Вікторія Веремієнко.   

Цього року в рамках Wizz Air Kyiv City Marathon 2017 вперше відбувся жіночий благодійний забіг на 3 км #AvonPinkRun, 738 учасниць якого зібрали 177 781 гривень на придбання мобільного мамографа для діагностики раку молочної залози.  

 

Контакти для ЗМІ:

Дар’я Савченко

email: [email protected]

Вікторія Веремієнко

email: [email protected]