До старту
залишилось
sponsor
  • Офіційний автомобільний партнер
  • Партнер дистанції 21 км
  • Офіційний хронометрист
  • Благодійний партнер
  • Спонсор дистанції 10 км
  • Генеральний партнер
  • Cпортивний партнер
  • Організатор
  • Офіційний водний партнер
  • Під патронатом

Новини

22.08.2018

Другий тестовий забіг Long Training.20 км зібрав понад 100 учасників та зіркових гостей

 

18 cерпня більше 100 любителів бігу зібралися вже вдруге на Тестовий забіг Long Training. 20 км на ВДНГ протестувати свою функціональну готовність до київського марафону 9th Wizz Air Kyiv City Marathon, який відбудеться 7 жовтня.

 

Тестовий забіг Long Training. 20 км організатор київського марафону компанія Run Ukraine провела в рамках програми підготовки до марафону. Перед стартом всі учасники отримали стартові номери з електронним чіпом для фіксації результату та вийшли на запальну розминку від професійного тренера Run Ukraine.

 

Завітали на тестовий забіг головний тренер збірної команди України з легкої атлетики, автор програми підготовки до 9th Wizz Air Kyiv City Marathon на 21 км та 42 км Сергій Романчук. А також один з найшвидших марафонців в Україні, який нещодавно повернувся в Чемпіонату Європи у Берліні, де здобув 14-те місце серед чоловіків – Ігор Оліфіренко.

 

“Тестовий забіг – це прекрасна можливість для вас перевірити вашу підготовку перед майбутнім стартом, адже організатори створили всі умови для цього: медичний супровід, зони гідратації, фіксація результату, волонтери, можливість отримати консультації професійного тренера та пробігтіись у компанії бігових однодумців. Легкої всім пробіжки та гарних результатів” привітав бігунів Сергій Романчук.

 

Допомагали бігунам тримати темп впродовж Long Training. 20 км пейсмейкери із різним темпом: 4:15 хв/км, 4:31 хв/км, 4:52 хв/км, 5:13 хв/км, 5:34 хв/км, 5:55 хв/км та 6:16 хв/км. На фініші та вздовж маршруту були оздоблені зони гідратації з водою та їжею.

 

Результати Long Training. 20 км фіксувалися за допомогою електронної системи хронометражу, які з’явились на офіційному сайті через кілька годин після фінішу. Першою серед жінок на дистанції 20 км стала відома українська телеведуча ТСН Марічка Падалко: Минулого року я пробігла свій перший марафон на 8th Wizz Air Kyiv City Marathon, цього року я готуюсь пробігти свій другий марафон 7 жовтня. Тестові забіги Long Training – це прекрасна можливість, по-перше, перевірити свою підготовку до осіннього марафону, а по-друге, зробити тренування на довгу дистанцію, адже для цього створені всі умови, не потрібно бігти з водою у руках або бігти на самоті.”

 

Наступний тестовий забіг  Long Training 30 км. Tune UP! (5 км, 10 км,  20 км та 30 км) відбудеться 2 вересня.

 

Зареєструватись можна вже зараз на офіційному сайті марафону https://kyivmarathon.org/