До старту
залишилось
sponsor
  • Офіційний автомобільний партнер
  • Партнер дистанції 21 км
  • Офіційний хронометрист
  • Благодійний партнер
  • Спонсор дистанції 10 км
  • Генеральний партнер
  • Cпортивний партнер
  • Організатор
  • Офіційний водний партнер
  • Під патронатом

Новини

04.10.2018

#Добрийбігун Рудольф Краєвський: доброта і турбота – це природний дар людей

 

Рудольф Краєвський – засновник Vegano Hooligano, СEO KYIV VEGAN BOOM, а також #добрийбігун 9th Wizz Air Kyiv City Marathon. Цієї осені він долучився до ювілейного благодійного “Фандрайзинг марафону” разом з організацією Happy Paw, щоб подарувати будки підопічним притулку «Лада» ( м. Бахмут, Донецька обл.). Більшість тварин, які опинились у цьому місці, були покинуті господарями напризволяще через воєнні дії в зоні АТО. Ми поговорили з Рудольфом про його добрі справи та дізналися, якою має бути благодійність.

 

Бути фандрайзером не легко. Чому ти наважився на цю роль?   

Я вірю, що людина створена для того, аби мудро і з турботою управляти всім, що її оточує. І цей талант мудрого керування вимагає відповідальності. Кожна свідома людина повинна допомагати світу бути щасливим. Я також.

 

В рамках “Фандрайзинг марафону” ти збираєш благодійні кошти, щоб подарувати будки підопічним притулку «Лада». Чому вирішив підтримати саме цей проект?

Мій внутрішній голос підказує мені, що в наш час саме до тварин людина втратила будь-яку повагу. Відносини, які сформувались між нами зараз – це просто жах. Люди дивуються, чому у світі так багато жорстокості і несправедливості, але при цьому самі не помічають, що у власному світі ми опустили тварин і природу як ресурс до рівня виживання. Моє веганство і прагнення допомогти тваринам – від природи. І, коли я сам став досить стійким у своїх поглядах та позиції, то переключив свої сили і увагу на іншу діяльність, яка додатково може допомогти тваринам. Happy Paw – мій улюблений проект. Оскільки у мене немає часу і достатніх коштів, щоб особисто займатися вирішенням проблем притулків, я делегую цю місію тим, хто зробить це найкращим чином. Сьогодні я дуже щасливий, що тільки завдяки моєму невеликому внеску ми можемо допомогти пухнастим, відданим людям істотам. Вони вірять у щастя, як і ми.   

 

Якою має бути благодійність?

Для всіх усвідомлених людей благодійність повинна бути обов’язковою складовою життя. Доброта і турбота – це природний дар людей. Я вірю, що з часом благодійність стане повсякденною для людства взагалі.

 

Чому “Фандрайзинг марафон”?

Біг – це прекрасний вид спорту, а марафон – чудовий спосіб єднання, ефективний метод збору коштів для благодійності. Це відмінний приклад для тих, хто хоче допомагати, але ще не знає, як саме. І це потужний інформаційний привід, що важливо у благодійності.

 

7 жовтня Рудольф буде бігти за щастя чотирилапих, а ви можете підтримати його вже зараз за посиланням: https://ubb.org.ua/ru/project/4352/