До старту
залишилось
sponsor
 • Партнер дистанції 5 км
 • Oфіційний партнер
 • Oфіційний партнер
 • Офіційний автомобільний партнер
 • Партнер дистанції 21 км
 • Офіційний хронометрист
 • Благодійний партнер
 • Спонсор дистанції 10 км
 • Генеральний партнер
 • Cпортивний партнер
 • Організатор
 • Офіційний водний партнер
 • Під патронатом

Новини

07.10.2020

Біжи‌ ‌заради‌ ‌добра:‌ ‌фандрайзинг‌ ‌на‌ ‌забігах‌ ‌Run‌ ‌Ukraine‌ ‌у‌ ‌2020‌ ‌році‌

 

Брати участь у забігах та рятувати чиїсь життя водночас тепер цілком реально. З 7 жовтня стартує програма фандрайзингу на забігах Run Ukraine.

Бігуни, зареєстровані на Київський марафон 11th WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON Online та Дніпровський півмарафон 5th INTERPIPE DNIPRO HALF MARATHON Online можуть зареєструватися на сайтах благодійних партнерів, обрати фонд, якому хочуть допомогти, та почати збирати кошти заради доброї справи, привертаючи увагу до проблеми через біг. 

Благодійними партнерами фандрайзингу стали платформи Dobro.ua від УББ та KIND CHALLENGE.

На думку організаторів, це не просто можливість для бігунів долучитися до благодійності через улюблене заняття.

“У 2020 році, коли більшість забігів переведені в онлайн-форматі або ж скасовані, багато бігунів втратили мотивацію регулярно тренуватися, – вважають в Run Ukraine. – Можливість стати “добрим бігуном” та змінювати світ через біг може стати тією новою мотивацією, якої вони потребують”.

 

Dobro.ua – найбільша в Україні платформа онлайн-благодійності, запущена Українською біржею благодійності. Учасники Київського марафону можуть зареєструватися на ній, обрати благодійний фонд та мету (для чого вони планують збирати кошти) та розпочати інформаційну кампанію у соцмережах, агітуючи друзів та підписників робити добрі справи і підтримувати кампанію інформаційно та фінансово. При цьому бігун продовжує тренуватися до забігу, і 31 жовтня-1 листопада він має пробігти свою дистанцію на 11th WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON Online.

Фандрайзери, що зберуть до 8 листопада 5000 грн і більше на свою благодійну мету, отримають 40% знижки на один з забігів Run Ukraine у 2021 році.

“Ми щасливі, що знову даємо змогу бігунам займатися улюбленою справою та водночас допомагати. Вклад таких фандрайзингових марафонів у розвиток суспільства складно переоцінити, адже навіть цього року, під час пандемії, ми не припиняємо допомагати діткам з інвалідністю, жертвам домашнього насильства, важкохворим та тваринкам. На dobro.ua кожен бігун може стати фандрайзером і надати своєму забігу особливий сенс, а разом ми зможемо підтримати тих, кому вкрай потрібна наша допомога”, – зазначила директорка першої української платформи добра dobro.ua Ірина Гуцал.

 

Kind Challengeєдина в Україні унікальна платформа благодійності для бігунів, заснована марафонницею Тетяною Гриньовою. Бігуни-фандрайзери, які збиратимуть кошти на ній, отримають не лише унікальний досвід бігової благодійності,а й доступ до спеціально розробленої фандрейзингової програми з порадами, лайфхаками та завданнями; безкоштовні вебінари; чат з ментором та спілкування з однодумцями. Окрім цього, фандрайзери Kind Challenge періодично зустрічатимуться з однодумцями та зможуть ділитися успіхами і здобутками.

Усі учасники KIND CHALLENGE отримають 25% знижки на один з забігів Run Ukraine у 2021 році. Фандрайзери, що зберуть на свою благодійну ціль 5000 грн і більше, отримають 40% знижки на один з забігів 2021 року.

“Як додати своєму першому забігу змісту та сенсу? Як знайти мотивацію пробігти черговий (десятий або сотий) півмарафон і марафон, коли вже «все було»? Як зробити так, щоб ваш забіг приносив користь не лише вашій фізичній формі, а й іншим людям (тваринам або природі)? Як по-новому запалити вогонь в очах і серці, готуючись до чергового фінішу? 

Добрий біг, біг заради збору коштів на благодійність, біговий фандрайзинг – це те, що пропагандуємо ми з Ігорем Крицаком, запустивши цієї весни платформу Kind Challenge, на якій кожен бігун може створити свою кампанію зі збору коштів для однієї з 20 благодійних організацій, – поділилась засновниця Kind Challenge Тетяна Гриньова. 

Наразі ми вже зібрали 2,7 млн грн (разом з моєю кампанією для «Таблеточок» і нашою спільною з УББ кампанією «Дихай! Разом проти коронавірусу») для різних цілей, не зважаючи на відсутність масових офіційних забігів. До старту WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON ми з Ігорем пропонуємо розпочати кожному бігуну новий челендж і зібрати будь-яку суму для фонду, діяльність якого вам близька.

Ми збираємо команду добрих бігунів, які, готуючись до WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON, будуть збирати кошти на благодійність, а ми в свою чергу будемо ділитися з ними своїми історіями та інструментами фандрейзингу. Ми будемо зустрічатися на пробіжках, вебінарах і сніданках до кінця жовтня. Всі учасники отримають спеціальну програму підготовки доброго бігуна (поради та лайфхаки по збору коштів), добру символіку, класну спільноту однодумців, знижки на реєстрацію на забіги, а найактивніші виграють призи. Бігуни, яким вдасться до 1 листопада назбирати найбільше коштів для будь-якого фонду на нашій платформі, отримають бігові кросівки за третє і друге місце, а за перше – квитки на літак на європейський забіг в 2021 році! Переходьте на kindchallenge.net, реєструйте свою кампанію і нехай виграє найдобріший!”