До старту
залишилось
sponsor
 • Партнер дистанції 5 км
 • Oфіційний партнер
 • Oфіційний партнер
 • Офіційний автомобільний партнер
 • Партнер дистанції 21 км
 • Офіційний хронометрист
 • Благодійний партнер
 • Спонсор дистанції 10 км
 • Генеральний партнер
 • Cпортивний партнер
 • Організатор
 • Офіційний водний партнер
 • Під патронатом

Новини

24.09.2018

Бігові клуби Києва

 

За останні три роки займатись бігом у Києві стало легко – облаштовуються доріжки у парках, з’явились безліч спільнот активних бігунів та бігових клубів, у тому числі безкоштовних. Тож, якщо ви готуєтеся до одного із забігів 9-го Wizz Air Kyiv City Marathon 2018, не варто забувати, що тренування мають бути регулярними і у вас є безліч можливостей проводити їх у веселій компанії та під керівництвом досвідчених тренерів.

Тож, ми підготували для вас перелік спільнот, який показує усе різноманіття тренувальних можливостей Києва, які розширюються ледь не щодня. А щоб ознайомитись із повним переліком бігових клубів, переходьте за посиланням.

 

Run Base Kyiv

Клуб заснований спільно з Run Ukraine. Учасники займаються у трьох групах: А, В та С – підкорювачі марафонів, напівмарафонів та новачки. У тренерському складі теж зірки – професійні спортсмени, марафонці і навіть призери Олімпіади. Окрім самих тренувань, у клубі проводяться лекції та майстер-класи.

Членство у клубі передбачає щомісячний членський внесок.

Деталі у групі https://www.facebook.com/bnkrunningclub та на сайті https://runbase.kiev.ua.

Kyiv Marathon Running Club

Один із найчисельніших бігових клубів у Києві. Організатори в основному збираються на стадіоні “Атлет” та Ботанічному саду. Окрім цього, влаштовують регулярні тренування у Голосіївському парку та парку Партизанської Слави.

Для учасників організовують регулярні забіги, поїздки на міжнародні марафони, самоорганізовуються задля створення спільних спортивних активностей (до прикладу ресурс Ногибоги запустили члени клубу).

Деталі участі у клубі уточнюйте на офіційній сторінці https://www.facebook.com/KM-running-club-232036420164139/ та на сайті http://www.running.kiev.ua.  

Членство у клубі передбачає щомісячний членський внесок.

Nike+Run Club Kyiv

Компанія давно і активно розвиває іміджеві безкоштовні спільноти для занять спортом, розробляє спеціальні аплікейшни для тренувань, які можна встановлювати на телефони без додаткової плати. Це один із перших таких клубів у місті, з’явився ще коли біг не був таким популярним. Тренування відбуваються регулярно у групах. В клубі не лише бігають, тренування урізноманітнені функціональними заняттями та йогою. Все це сприяє різносторонньому розвитку та допомагає максимально пропрацьовувати усі групи м’язів. Бувають святкові вечірні забіги та вечірки для усіх членів клубу.

Більшість тренувань відбувається на НСК “Олімпійський”, а детальний розклад можна знайти тут https://www.facebook.com/groups/nikekyiv/.

Тренування проводяться безкоштовно.

Saucony Running Club

Ще один брендовий біговий клуб у Києві. Для членів клубу організовують різні лекції та обговорення, щоб наповнити теоретичну базу учасників.

Тренування відбуваються щовівторка та четверга о 19:00 на стадіоні “Атлет” НСК Олімпійський (Лабораторний провулок, 7б), деталі на сторінці https://www.facebook.com/sauconyclub/.

Тренування проводяться безкоштовно.

Adidas Runners Kyiv

Adidas також активно розвиває соціальну складову й започаткував власний біговий клуб. Щоправда, бренд пішов далі й розширив перелік спортивних активностей. Тут можна спробувати сайклінг, йогу, TRX і навіть потанцювати. Для учасників організовують також лекції, майстер-класи й вечірки. Заняття також відбуваються у групах, а забіги – по усьому місту. Деталі у групі https://www.facebook.com/groups/adidasRunnersKyiv.

Тренування проводяться безкоштовно.

Salomon Running Club Ukraine

Спільнота з’явилась нещодавно і спеціалізується на трейлі та гірському бігові. Тренування відбуваються у Києві у найнезвичніших локаціях.

Деталі уточнити можна на сторінці https://www.facebook.com/SalomonRunningClub/ та на телеграм-каналі https://t.me/joinchat/FXREShIwdA8O7_pEQ0Imog.

MC “TARAS BULBA”/ KUZIN TEAM

Марафонський клуб “ТАРАС БУЛЬБА” був створений в 2004 році. Клуб унікальний тим, що займається підготовкою як професійних спортсменів (крім чемпіонів України, призерів Європи, на кожних Олімпійських Іграх в марафонській дисципліні в складі збірної України бігли спортсмени клубу), так і початківцями бігунами-любителями абсолютно з нуля. Серед тренерів: екс-рекордсменка України в марафоні, переможниця  Римського марафону-2006 Кузіна Тетяна, срібна призерка чемпіонатів Європи і світу Петлюк Тетяна, найкращий марафонець Європи 2007 року Кузін Олександр.

Тренування проходять в весняно-осінній період на стадіоні “Атлет”. У 2016 році назва клубу отримала приставку KUZIN TEAM. Деталі щодо участі у клубі та членських внесків уточнюйте на офіційній сторінці https://www.facebook.com/mcTarasBulba/.

Сайт клубу: www.marathonclub.com.ua

Клуб СК “Науковець”

Відомий тим, що учасники клубу різного віку, а об’єднує усіх – наука. Нараховує більше 70 учасників, які активно готуються до забігів та підтримують один одного. Створили “Академічну Лігу”, яка включає 5 забігів.   

Більше інформації про спільноту на сайті http://runscientists.in.ua/ та у групі https://www.facebook.com/groups/924392770943535/?multi_permalinks=1288231044559704&notif_t=group_highlights&notif_id=1489778226486726

Track & Speed Club

Клуб спеціалізується на середніх дистанціях, як альтернативі марафону та швидкісних тренуваннях. Усі тренери – професійні спортсмени, призери світових та європейських чемпіонатів. Більшість тренувань відбувається на стадіоні “Атлет”.  

Членство у клубі передбачає щомісячний членський внесок.

Більше інформації за посиланням http://tsclub.com.ua та https://www.facebook.com/trackandspeedclub.

TOP Runners

Клуб створений бігунами для тих, хто хоче підготуватись до свого першого забігу або ультрамарафону, та знайти однодумців. Тренування протягом усього року відбуваються на стадіоні НСК “Олімпійський” та Трухановому острові.

Також клуб організовує марафон та чимало незвичайних ідейних забігів.

Членство у клубі передбачає щомісячний членський внесок.

Деталі в https://www.facebook.com/toprunners2015/ і https://www.toprunners.org.

Отже, якщо ви давно хотіли бігати, але не могли наважитись, приєднуйтесь до одного з клубів й сміливо починайте! У таких спільнотах високий рівень підтримки новачків й таким чином ви зможете в приємній атмосфері однодумців легше адаптуватись до навантажень та приєднатися до бігової тусовки.

Не забувайте, що це основа, та окрім цього попрацювати необхідно і над своїм харчуванням, режимом дня та екіпом. Найважливіше – обрати правильні кросівки, а далі братися за пульсометр й інші гаджети. До речі, партнер 9th Wizz Air Kyiv City Marathon компанія Under Armour презентувала нову круту колекцію, тож поспішайте знайти щось цікавеньке саме для себе.

До речі, бренд також презентував свій клуба, але не біговий, а WorkOut Club. З командою професійних тренерів Khomytskyi Pro, Under Armour збирає любителів тренувань на відкритому повітрі для безкоштовних воркаутів, спрямованих на загальну фізичну підготовку, а такими навичками трохи “прокачатися” не завадить кожному бігуну!