До старту
залишилось
sponsor
 • Партнер дистанції 5 км
 • Oфіційний партнер
 • Oфіційний партнер
 • Офіційний автомобільний партнер
 • Партнер дистанції 21 км
 • Офіційний хронометрист
 • Благодійний партнер
 • Спонсор дистанції 10 км
 • Генеральний партнер
 • Cпортивний партнер
 • Організатор
 • Офіційний водний партнер
 • Під патронатом

Новини

04.05.2020

Антикоронавірусна підбірка № 6 від Артема Пустового | Польська кінострічка про спорт, література для майбутніх батьків і комп’ютерні ігри

Сьогодні вже восьмий понеділок на карантині, а понеділок — означає нова порція рекомендацій від наших лідерів думок. Зустрічайте шосту атикоронавірусну підбірку від центрового гравця баскетбольної збірної України — професійного спортсмена Артема Пустового.

 

ФІЛЬМ ТИЖНЯ

 

Взагалі я полюбляю дивитись фільми, які засновані на реальних подіях, тому більшість фільмів, які я рекомендую, саме такі. Ще дивлюсь багато документалок, особливо про Другу світову війну, війни у В’єтнамі, Афганістані та Чечні. Тож тримайте ТОП фільмів за версією Артема Пустового.

 

«Найкращий» Лукаша Пальковського — це мій улюблений фільм, він відкриває мій особистий ТОП фільмів. Дуже захоплююче мотиваційне польське кіно про спорт. Сюжет заснований на реальних подіях із життя польського спортсмена Єжи Гурського, який здолав «смертельну дистанцію» на Чемпіонаті світу з триатлону та встановив світовий рекорд у 1994 році. Фільм розповідає нам драматичну історію з особистого життя спортсмена, яка привела його до рекорду й перемоги над собою. Дуже рекомендую цей фільм не тільки спортсменам, а взагалі всім.

 

 

Рекомендую до перегляду ще:

«Законослухняний громадянин» Фелікса Ґері Ґрея — про добропорядного мешканця Філадельфії, який втратив свою родину в результаті бандитського нападу.

«Снайпер» Клінта Іствуда з Бредлі Купером у головній ролі — екранізація мемуарів «морського котика» з Техасу Кріса Кайла, який служив снайпером в Іраці.

«Втеча з психіатричної лікарні: історія Неллі Блай» Карена Монкріффа — це історія про молоду журналістку, яка свідомо симулює шизофренію, аби потрапити в лікарню для психічно хворих й на власні очі побачити ті жахіття, які там трапляються. Події розвиваються у ХІХ сторіччі.

«Зелена книга» Пітера Фарреллі — американський біографічний роуд-муві, який отримав три Оскари на церемонії в 2019 році, у тому числі за найкращий оригінальний сценарій і найкращий фільм. У центрі сюжету — гастрольна подорож відомого джазового піаніста Дона Ширлі.

 

 

«1+1» Олів’є Накаша і Еріка Толедано — відома французька трагікомедія про справжню дружбу. Фільм однозначно вартий неодноразового перегляду.

«А в душі я танцюю» Деміена О’Доннелла — фільм, заснований на історії ірландського письменника Крістіана О’Рейлі, которий працював у дублінському Центрі з надання права на самостійне проживання, де познайомився з чоловіком із церебральним паралічем. Історія їхнього знайомства й лягла в основу сюжету як для оповідання, так і для фільму.

«Двохсотрічна людина» Кріса Коламбуса з Робіном Вільямсом у головній ролі — науково-фантастичний фільм-екранізація роману Айзека Азимова «Позитронна людина».

 

СЕРІАЛ ТИЖНЯ

 

«Чорнобиль» від HBO — історична драма про Чорнобильську трагедію. Минулого року, коли відбулась прем’єра серіалу, мої колеги з команди постійно запитували: «Невже це справді реально відбувалося в Україні? Невже таке взагалі можливо?». Вони були приголомшені. (Артем Пустовий грає в іспанській баскетбольній команді «Барселона» — ред.)

 

«Життя та пригоди Мішки Япончика» — українсько-російський кримінальний серіал, заснований на реальних подіях. Так як я довгий час грав за БК «Хімік» з Южного (Одеська область — ред.), одеський колорит мені дуже близький.

 

YOUTUBE-КАНАЛ ТИЖНЯ

 

Utopia Show — канал, який спростовує поширені міфи

 

КНИГА ТИЖНЯ

 

Наразі вся література, яку я читаю, це, зі зрозумілих причин, література для майбутніх батьків. Ми з дружиною дуже відповідально ставимося до цього питання.

 

ГРА ТИЖНЯ

 

А ще я обожнюю грати в PlayStation. Зараз граю в Wolfenstein, Mafia I, Mafia II.