До старту
залишилось
sponsor
 • Партнер дистанції 5 км
 • Oфіційний партнер
 • Oфіційний партнер
 • Офіційний автомобільний партнер
 • Партнер дистанції 21 км
 • Офіційний хронометрист
 • Благодійний партнер
 • Спонсор дистанції 10 км
 • Генеральний партнер
 • Cпортивний партнер
 • Організатор
 • Офіційний водний партнер
 • Під патронатом

Новини

18.06.2019

Андрій Хомицький розповідає як спортивне екіпірування від Under Armour надихає на продуктивні тренування.

 

– Андрію, як ви вважаєте, вас можна назвати “бігозалежною” людиною?

– Не можу сказати, що вважаю себе людиною залежною від бігу, але сьогодні відмовитися від цієї фізичної активності вже не можу. З початком регулярних бігових тренувань я відчув і зрозумів набагато більше ніж раніше, коли займався бодібілдінгом, в той час як біг був для мене не на першомі місці. Вважаю, що біг, як спорт, багатьом не піддається саме через його специфіку і методи тренувань. Наприклад, бодібілдери – це люди, які на мою думку, приділяють йому дуже мало уваги, вважаючи, що під час бігу “спалюються” м’язи. В мене з цього приводу інша думка. Біг допоміг мені змінитися як тренеру. Не можу стверджувати, що саме завдяки йому, але він суттєво вплинув на мій професійний розвиток. Завдяки тренуванням я зміг побачити і відчути інші сторони тренерської діяльності і ставлення до спорту загалом. Він дозволив трансформувати мої тренування, робити їх більш різноманітними і корисними. Біг – це дуже круто! Цей спорт безмежний. Його географія не має кордонів, а тренування на свіжому повітрі, незалежно від пори року, мають лише позитивний вплив на фізичний та психологічний стан організму людини. Тому, якщо вибирати між бути “бігозалежною” людиною чи ні, все ж таки більше так. В той же час, я проти загальних “ярликів” і не хочу собі такий мати, але повторю, що біг – це той вид активності, без якої, думаю, вже ніколи не зможу.

 

– Назвіть три причини, чому ви бігаєте?

– По-перше – це самодисципліна, що на постійній основі дає можливість працювати і удосконалювати самого себе. По-друге – біг доступний будь кому і в будь який час. За бажанням, можна займатися в будь яку погоду чи пору року. Саме завдяки цьому я кожного дня о шостій ранку виходжу на бігове тренування, так як в цей час тренажерна зала та більшість закладів ще зачинені. Третя причина в тому, що я розумію наскільки позитивно біг впливає на мій організм в цілому – фізичні показники і психологічний стан. Вважаю, що біг є одним із основних інструментів, які позитивно впливають на здоров’я людини.

 

– Андрію, що мотивує вас кожного ранку піднятися з дивану та виходити на пробіжку?

– Перш за все – це мій власний приклад іншим. Як людина і тренер, я пропагандую здоровий спосіб життя і популяризацію спорту в нашій країні. Тому хто, як не я, повинен прокидатися раніше за всіх і власним прикладом доводити, що спортом дійсно важливо займатися. Також мене стимулюють ті люди, які на мене орієнтуються, вже займаються спортом, або тільки намагаються до цього прийти.

 

– Ви, як досвідчений спортсмен, розкажіть, яке екіпірування потрібно бігунові для досягнення найкращих результатів?

– Почати треба з того, що для гарних результатів необхідно правильно підібрати екіпірування. Як спортсмен, котрий тренується цілий рік на відкритому повітрі, вважаю необхідним придбання одягу, який в першу чергу відповідатиме температурному режиму на вулиці. Наприклад, взимку взуття повинно бути вологостійке, спеціально підібрана термобілизна в залежності від погоди (-5,-10 або -20 градусів), рукавички і обов’язково шапка. Бо саме через голову ми втрачаємо велику кількість тепла, а дехто вважає що і до 40%. Тих самих правил дотримуємося і влітку. Одягаємо дихаючі кросівки, футболку (бажано світлого кольору), шорти та кепку, яка захистить від перегрівання. Одним словом Under Armour. Через професійний підхід до вибору екіпірування я і обрав для себе одяг цього бренду. Саме завдяки високотехнологічним характеристикам можна підібрати одяг для будь-яких погодних умов. Починаючи від термоодягу для різних температурних режимів, закінчуючи вологостійкими кросівками з міцною підошвою, фіксація якої дозволяє бігати навіть по снігу. Також для комфортних тренувань важливо мати гарний настрій і правильні налаштування. А якщо виникли питання, ви можете сміливо приходити в магазин Under Armour, де вас проконсультують і допоможуть підібрати одяг та взуття за вашими потребами.

 

– Назвіть три обов’язкові деталі екіпірування, які необхідні кожному спортсмену.

– Все просто – кросівки, годинник і щось на голову.

 

– Чому ви обрали для себе одяг бренду Under Armour?

– По-перше – це технологічність, по-друге – зручність і по-третє – стиль. На мою думку, одяг і взуття цього бренду дуже стильні, і завжди можна придбати гарний комплект з різної комбінації, в залежності від температурних режимів і індивідуальних потреб.

 

–  ТОП-3 найулюбленіших речей від Under Armour?

– Кросівки Hovr. В мене мабуть вже є всі моделі. Термоодяг, який дозволяє комфортно тренуватись будь де і  будь коли, а також футболки “Поло”.