До старту
залишилось
sponsor
  • Офіційний автомобільний партнер
  • Партнер дистанції 21 км
  • Офіційний хронометрист
  • Благодійний партнер
  • Спонсор дистанції 10 км
  • Генеральний партнер
  • Cпортивний партнер
  • Організатор
  • Офіційний водний партнер
  • Під патронатом

Новини

13.10.2020

Амбасадорами 11th WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON 2020 ONLINE стали Олег Собчук та Світлана Сафронова

 

Головний меседж комунікаційної стратегії компанії Run Ukraine у 2020 році це «Біг зі змістом». Адже сьогодні біг — це не тільки про конкретні фізичні вправи, про змагання і медалі. Біг сьогодні — це більше, ніж просто спорт. Це активна медитація, спосіб впорядкувати думки й приборкати депресивний настрій. Це інструмент самопізнання, метод фізичного й духовного вдосконалення. Це історія не про світові рекорди, а про особистий життєвий шлях. Саме тому амбасадорами забігів Ukrainian Majors Running League 2020 стали не професійні спортсмени, а бігуни-любителі, які звернулися до бігу завдяки життєвим обставинам, і які, як і кожен учасник стартів від Run Ukraine, мають свою власну бігову історію

 

Тож, зустрічайте амбасадорів одинадцятого WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON 2020 ONLINE! Це співак і фронтмен рок-гурту SKAI Олег Собчук та співачка з поп-гурту A.R.M.I.A Світлана Сафронова.

П’ять років тому Олег Собчук розпочав потроху бігати. Потім спробував взяти участь в офіційному старті від Run Ukraine — WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON на дистанції 3 км. А, як кажуть у біговій тусовці, хто спробував раз, обов’язково захоче відчути шалені емоції від участі в забігові ще раз. Після 3 км, Олег подолав 5 км, 10 км, а під час першого онлайн-забігу Sportbank Kyiv Run у червні 2020 року співак пробіг свій перший півмарафон. І тоді ж загорівся бажанням пробігти марафон на тому ж забігові, з якого все починалося — WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON 2020 ONLINE.

 

Підготовка до марафону настільки надихнула Олега Собчука, що він написав нову пісню для гурту SKAI «До кінця», яка стала офіційним саундтреком 11th WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON 2020 ONLINЕ.

 

— Коли та за яких обставин у твоєму житті з’явився біг?

— Я вже бігаю протягом п’яти років. До речі, якщо говорити про офіційні старти, то перший мій забіг був у межах WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON. Там я пробіг 3 км, згодом пробіг 5 км, 10 км і 21 км. І от зараз на 42 км йду. 

А взагалі-то я з бігом дружу ще з ранньої юності, тому що я, як правий півзахисник п’ять років грав у футбол. 

І я люблю бігати. Біг для мене — це життя. Коли я біжу, я приймаю рішення, я в голові дописую пісні, складаю тексти, придумую музику, заспокоююсь.

 

— У чому сенс бігу для тебе?

Біг — це динамічна медитація. Біжучи я очищаюсь, заспокоююсь, мотивуюсь. 

 

— Що змушує тебе регулярно виходити на пробіжки?

— Зараз, напевно, мій тренер Лебедєв 😁, тому що він допомагає мені готуватися до марафону. Та і саме бажання бігати мотивує, бо я це люблю.

І коли мені важко добігти до фінішу, я долаю внутрішні перешкоди —  фізичні й психологічні — я їх перемагаю і від цього відчуваю неймовірний кайф.

 

— Що для тебе означає «стати амбасадором 11th WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON 2020 ONLINE»?

— Для мене це велика честь. І відповідальність. Тому я не пропускаю тренувань і готуюся навіть на відпочинку. Встаю о 5 ранку — і тренування за розкладом. Тому дякую за таку честь. Я не підведу.

Взагалі я сповнений натхненням і радістю. Трішки боюсь дистанції, але після того, як пробіг тридцятку (30 км — ред.), я розумію більш-менш, як моє тіло себе поводить. І я готовий до марафону. Я подолаю цю відстань. 

 

— Де ти бігтимеш 11th WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON 2020 ONLINE 31 жовтня — 1 листопада?

— Бігтиму на Трухановому острові, де буде розташовано арку і стартову фан-зону. 

 

Світлана Сафронова з гурту A.R.M.I.A звернулася до бігу в той життєвий період, коли організм вимагав нової фізичної активності і йому не вистачало часу на свіжому повітрі. Так Світлана вирішила спробувати вийти на пробіжку, і відтоді біг став невід’ємної частиною життя співачки. Попри щільний робочий графік, вона завжди знаходить час для тренувань.

 

— Коли та за яких обставин у твоєму житті з’явився біг?

— Якщо не помиляюся, то сталося це близько чотирьох років тому. 1 вересня я вийшла зранку, щоб провести перший раз в перший клас свого похресника і зрозуміла, що це ідеальний час, коли я хочу бути на вулиці зі своїми думками 😁 Дуже вдячна своїм біговим друзям, які тоді змотивували та домогли зробити перший важливий біговий крок!

 

— У чому сенс бігу для тебе?

— Сенс бігу в тому, що під час пробіжки ти відчуваєш себе та життя навколо. Біг — це ідеальний час розмови з собою. Зайві думки швидко випаровуються, лишаєшся тільки ти з природою та зі своїми біговими ногами. 

Також біг добре допомагає налаштуватися на продуктивний день.

 

— Що змушує тебе регулярно виходити на пробіжки?

— Мені допомагає моя самоорганізованість. Я сама спілкуюся з собою і розумію, коли мені треба попрацювати, а коли я можу собі дозволити відпочити. Я люблю все в житті робити з насолодженням і біг не є винятком. Я мотивую себе тим, що після бігу в мене покращується настрій, що ранкова кава буде набагато смачніше, якщо я її вип‘ю на вулиці після пробіжки, також я намагаюсь завжди робити фотозвіти, які мене теж стимулюють не зупинятися. А ще я закохана в ранковий Київ за будь яку погоду 😁

 

— Що для тебе означає «стати амбасадором 11th WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON 2020 ONLINE»?

— Для мене велика гордість бути амбасадоркою 11th WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON 2020 ONLINE. Київ  — моє улюблене місто! За спиною я маю 11 півмарафонів, 11 вересня я народилася, цей Київський марафон є одинадцятим. Число 11 — моє улюблене, тому для мене це все дуже дуже знаково і важливо! І до того ж, перший мій офіційний старт відбувся саме на WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON у 2017 році.

Я захоплююсь кожним бігуном, хто виходить в такий непростий для нас всіх час на пробіжку, та перемагає себе! Це дуже вольові люди. Я дуже пишаюся тим, що теж є частиною такого неймовірного бігового ком’юніті.

 

— Де ти бігтимеш 11th WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON 2020 ONLINE 31 жовтня — 1 листопада?

— Бігтиму 21 км в Києві своїм найулюбленішим маршрутом: від Печерської, до Маріїнського парку, далі через Поштову площу на Труханів острів.

 

У 2020 році компанія Run Ukraine пропонує кожному знайти свій сенс, змінюватись на краще, прославляти Україну, робити добрі справи й писати власну бігову історію. Приєднуйтеся до наших амбасадорів на 11th WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON 2020 ONLINE, який відбудеться 31 жовтня — 1 листопада.

 

А про що біжиш ти? 

Давай #бігтиразом!