До старту
залишилось
sponsor
 • Партнер дистанції 5 км
 • Oфіційний партнер
 • Oфіційний партнер
 • Офіційний автомобільний партнер
 • Партнер дистанції 21 км
 • Офіційний хронометрист
 • Благодійний партнер
 • Спонсор дистанції 10 км
 • Генеральний партнер
 • Cпортивний партнер
 • Організатор
 • Офіційний водний партнер
 • Під патронатом

Новини

10.11.2021

Корпоративні історії: команда компанії WOWIN.UA

Продовжуємо нашу рубрику, де ми розказуємо про команди, які беруть участь в корпоративних забігах Run Ukraine. У формі коротких бліц-опитувань учасники діляться своїми враженнями та найяскравішими спогадами.

 

Ми впевнені, що біг — ефективний інструмент тімбілдингу, який позитивно впливає на командний дух співробітників, запалює жагу до досягнень, як у спорті, так і в роботі. Та головне — кожен учасник команди розуміє, що без його особистого внеску неможливо досягти спільної мети, адже результат залежить від зусиль усіх членів команди.

 

Герої нового випуску — команда компанії WOWIN.UA.

 

 

Поділіться біговою історією вашої команди: як давно ви командою берете участь у забігах? Скільки людей бігало з вами на початку, і скільки — зараз?

Історія нашої команди почалась з мене (Володимира, власника компанії). Я завжди любив бігати, але постійно знаходив причини, щоб не бігати системно. І от коли мій товариш поділився своїми результатами, я вирішив все — Just Do It! 

В березні 2021 року знайшов дати забігів, придбав пульсометр, і просто побіг. А потім ще й заразив команду, запропонувавши їм пробігти кожен свою дистанцію, але в складі команди WOWIN.UA. Дебютом для нас була участь у 6-му Молокія Львівському Півмарафоні. Там ми стартанули з менших дистанцій, а далі вже як “залежні”, не змогли зупинитися. І ось ми на 12-му Wizz air Kyiv City Marathon 2021 — підняли планку на більші дистанції.

Від початку в команду зібрались сім бігунів, які і досі бігають зі мною. Нікого не втратили, але поки ніхто і не приєднався, хоч кажуть, що хочуть. 

 

Як участь у забігах та заняття спортом загалом вплинули на робочі процеси: ефективність, продуктивність та організованість, наприклад? Як спільні заняття спортом змінюють стосунки в колективі?

Однією з причин почати бігати і готуватись до змагань, для мене і для команди також, було бажання стати більш дисциплінованим та зібраним. Графік тренувань вимагає встигнути пробігти і працювати з результатом. Після перших змагань до мене, як до ”боса”, змінилось на краще ставлення окремих членів команди. Вони побачили в мені не лише керівника, а й колегу. І це круто!

 

 

Розкажіть детальніше про вашу командну спортивну роботу: чи ставите командні цілі? Якщо так, то яка є цього року? Взагалі, чи маєте якісь спортивні традиції в колективі? Будь ласка, поділіться

З початком тренувань, я створив групу в вайбері — “Мій марафон — біжу до мрії”, де ми ділимось цікавим контентом для занять. Після кожного тренування ділимося в чаті своїми результатами. Це мотивує інших та підсилює команду.

Кажуть, щоб почати діяти, потрібно вголос заявити про свої наміри, щоб не було можливості відступити. На одному з тренінгів по продажах при знайомстві з учасниками я так і зробив. Тож, назад вже дороги не було. І от відразу після забігу в Києві, я пробіг 21 км, мій тренер по продажах привітав мене в Фейсбуці. А дівчата з команди взагалі мене вразили: зробивши крок з 4 км, пробігли 10 км. Я знаю причини, тому про це говорю.

На наступному старті плануємо покращити свої результати, відповідно підтягуємо фізичну підготовку. 

Щодо командних традицій, то вже більше 5 років разом зі співробітниками ми ходимо в гори на День святкування компанії. Наступного року ми святкуватимемо 25 років, тож плануємо піднятися на Говерлу. 

 

Який найбільш яскравий спогад з забігів? Поділіться, будь ласка

Передстартовий зворотній відлік часу завжди піднімає адреналін та збуджує, аж пульсометр зашкалює. Для мене, як людини, яка веде за собою, це можливість спостерігати, як учасники команди ростуть та радіють від отриманих результатів та від процесу.

Найбільше вражають результати людей з обмеженими можливостями — справжні герої та чемпіони, та молоді сім’ї з маленькими діточками. А найбільше запам’ятався благодійний забіг DobroRun 2021, організований фондом “Таблеточки”. Там зібрали понад 2 мільйони гривень на допомогу онкохворим дітям.

 

Яку б пораду ви дали корпоративним командам, які хочуть почати бігати разом?

Одного разу Масаакі Імаї, гуру філософії кайдзен, яку ми впроваджуємо у себе в компанії з 2010 року, сказав, що результатом успіху всіх впроваджень в компанії є три умови:

1. Участь першої особи

2. Участь першої особи

3. Участь першої особи

 

 

Як ви зараз спілкуєтеся між собою у компанії в реаліях карантину та взагалі: чати — Zoom, Skype, Viber, Telegram. Чи, можливо, карантин ніяк не вплинув на комунікації в компанії і всі працюють в офісі, чи, можливо, всі збираєтеся раз на тиждень/місяць?

Ми компанія, що виробляє дивани, і ми не можемо виготовляти їх віддалено. Всі працюють на виробництві та в офісі. Більшість співробітників вакцинувались, що суттєво зменшило ризики захворювання. 

І хочу закінчити цитатою, яка завжди допомагає мені йти вперед: 

“Кожного ранку, десь в Африці, прокидається газель. Вона знає, що повинна бігти швидше, ніж найшвидший лев, або вона загине. Лев, прокидаючись кожного ранку, знає, що він повинен наздогнати хоча б найповільнішу газель, інакше він помре від голоду. І не важливо, хто ви — газель чи лев. Коли сонце встає, вам краще вже бігти!”

 

 

 

 

Якщо ви хочете сформувати корпоративну команду та взяти участь у забігові, заповніть цю анкету. Наш менеджер обробить запит і звяжеться з вами найближчим часом.

 


 

Довідка:

WOWIN.UA — виробник диванів у скандинавському стилі.

 

Run Ukraine — організатор наймасштабніших бігових заходів України. З 2010 року компанія провела понад 30 міжнародних змагань для любителів бігу та спортивних ентузіастів.

Місія Run Ukraine — організовувати спортивно-масові події найвищого рівня, надихати і мотивувати людей займатися бігом.

 

Давай #бігтиразом!