До старту
залишилось
sponsor
 • Партнер дистанції 5 км
 • Oфіційний партнер
 • Oфіційний партнер
 • Офіційний автомобільний партнер
 • Партнер дистанції 21 км
 • Офіційний хронометрист
 • Благодійний партнер
 • Спонсор дистанції 10 км
 • Генеральний партнер
 • Cпортивний партнер
 • Організатор
 • Офіційний водний партнер
 • Під патронатом

Новини

07.07.2021

Спортивна корпоративна культура: досвiд компанії Favbet

Спорт стає все більш популярним та ефективним інструментом тімбілдінгу: спільні заняття спортом позитивно впливають на командний дух співробітників, запалюють жагу до досягнень, як на тренуваннях і змаганнях, так і в роботі. 

 

Кожен учасник команди розуміє, що без його особистого внеску неможливо досягти спільної мети, адже результат залежить від зусиль усіх членів команди. Таким чином, окрім очевидного позитивного впливу на кожну людину, заняття спортом згуртовують колектив та впливають на робочі процеси: ефективність, продуктивність та організованість.

 

Українська букмекерська компанія Favbet вже давно впровадила спорт у свою корпоративну культуру та активно розвиває цей напрямок. Так, у Favbet є власна баскетбольна та футбольна команди, для працівників регулярно організовують внутрішні спортивні челенджі та змагання, конкурси та спільні тренування, команда Favbet активно бере участь у різних спортивних турнірах, бігових заходах та велозаїздах.

 

Ми поспілкувалися зі співробітниками компанії, які поділилися власними історіями та яскравими спогадами про те, як заняття спортом змінили їхнє життя.

 

 

Олександр Кочубенко, 28 років, Head of sports

 

Активно займатися спортом я почав шість років тому: все починалося з бігу, а зараз займаюся триатлоном. В цьому році я готуюся до повного Ironman, який пройде в серпні у Фінляндії.

 

У корпоративних спортивних заходах брав участь 1-2 рази пару років тому: це був Wizz Air Kyiv City Marathon 2019 та Забіг під каштанами.

 

У нас в компанії зараз все більше людей займаються спортом: бігають, їздять на велосипедах. Хоча кожен займається зі своїм клубом, але ми ділимося результатами, обговорюємо змагання і тренування, консультуємося з екіпірування. Так ми один одного надихаємо і заряджаємо мотивацією.

 

Особисто мені спорт дуже допомагає в роботі. В першу чергу, виховує дисципліну, дає заряд бадьорості, що впливає на мою ефективність. Триатлон виховує терпіння та витривалість. І якщо на роботі виникають труднощі, я згадую свої тренування, де буває складно, але я зміг їх здолати. Значить і на роботі зможу.

 

Зараз я вже не уявляю свого життя без спорту. До речі, зі своєю дружиною я познайомився під час підготовки до одних із змагань.

 

 

Павло Власенко, 29 років, SEO Content Manager

 

Спорт з самого дитинства посідає велику роль у моєму житті: моя мати — майстер спорту і тренерка з художньої гімнастики.

 

Спочатку це були плавання і карате, потім — спортивна акробатика, якою я займався вісім років. Через травми довелося піти з акробатики, і я почав бігати. Також займаюся футболом та волейболом, а з початком локдауну відкрив для себе йогу. 

 

Перший корпоративний захід для мене був Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2019.

 

Участь у забігах командою особлива. Ти біжиш разом з колегами у корпоративній формі і це додає мотивації та гордості, адже ти — представник компанії. Але найголовніше, що енергія передається один одному і за рахунок колективності бігти набагато легше. Командна робота — це круто, це дуже згуртовує колектив та розвиває здорову конкуренцію. Особисто я почав спілкуватися з багатьма колегами саме через спільні заняття спортом.

 

Для мене спорт — це перезавантаження для розуму, зняття стресу та дисципліна. Я впевнений, що сьогодні дуже важливо знаходити час для розслаблення мозку і тіла. Це необхідно практикувати, але виявилось, що це не так просто зробити, як здається на перший погляд.

 

Щодо спортивних планів, мрію пробігти марафон в Афінах. 

 

 

Дмитро Гуменний, 34 роки, Bookmaker Live

 

Я вперше взяв участь у корпоративному забігу весною 2019 року на Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2019. Ми командою бігли 10 км, і чесно кажучи, мені тоді було складно бігти: не було регулярних тренувань та належної підготовки. Саме з того забігу у мене все почалося, і я здійснив свою мрію — пробігти марафон. Після цього складного забігу я став регулярно тренуватися і здолав свій перший марафон, а потім і ультрамарафон.

Корпоративні забіги для мене — це можливість познайомитися з колегами, з якими не перетинався по роботі, знайти нові точки дотику. Кожен ставить індивідуальні цілі та завдання перед собою, але спільний забіг — це завжди щось більше, ти відчуваєш себе частиною чогось великого та важливого. Спорт виховує дисципліну і дуже згуртовує колектив. Кожен тренується сам, адже робочий графік не дає можливості регулярно бігати і тренуватися командою, але успіхи колег радують і надихають.

У бігу, як і в житті: на дистанції спочатку здається легко, потім важко, потім ще важче, але на фініші ви щасливі. Так і в роботі: є складні завдання, але ви знаєте, що можете довести їх до кінця. Як би важко не було, на фініші ви щасливіші, і це неймовірні емоції.

 

У березні 2020 року був запланований мій перший марафон в Барселоні, до якого я ретельно готувався. Я ніколи не був в Барселоні і мріяв пробігти саме там.

 

Коли через світову пандемію його перенесли, згоріли квитки, я дуже засмутився і просто ліг спати. В ту ніч мені наснився сон, що марафон не скасували, і він все-таки відбудеться. І я зрозумів: розпочате має бути закінчено. Як в спорті, так і в житті. І вирішив, що пробіжу цей марафон сам, на Трухановому острові у Києві. Я готувався і просто зробив це.

 

Серед бігових планів на рік — пробігти трейл Chornohora Sky Marathon в серпні, а у листопаді — марафон у Стамбулі. Це унікальний забіг: єдиний в світі трансконтинентальний марафон, що проходить і в Європі, і в Азії. Якщо ж говорити про глобальні цілі — мрію одного разу спробувати себе в триатлоні.

 

Довідка:

 

Favbet — українська букмекерська компанія, заснована 1999 року. Основними напрямками роботи є спортивний беттінг, онлайн-казино, кіберспортивні ігри, розвиток власного медіа та сфери спортивних розваг.

Компанія працює за міжнародними та регіональними ліцензіями, має 3 млн зареєстрованих користувачів.

Facebook

LinkedIn 

Instagram

 

Run Ukraine — організатор наймасштабніших бігових заходів України. З 2010 року компанія провела понад 30 міжнародних змагань для любителів бігу та спортивних ентузіастів.

Місія Run Ukraine — організовувати спортивно-масові події найвищого рівня, надихати і мотивувати людей займатися бігом.