До старту
залишилось
sponsor
 • Партнер дистанції 5 км
 • Oфіційний партнер
 • Oфіційний партнер
 • Офіційний автомобільний партнер
 • Партнер дистанції 21 км
 • Офіційний хронометрист
 • Благодійний партнер
 • Спонсор дистанції 10 км
 • Генеральний партнер
 • Cпортивний партнер
 • Організатор
 • Офіційний водний партнер
 • Під патронатом

Корпоративні історії: команда компанії Ябко

Корпоративні історії — рубрика, де ми розказуємо про команди, які беруть участь в забігах Run Ukraine. У формі коротких бліц-опитувань учасники діляться своїми враженнями та найяскравішими спогадами.

Ми впевнені, що біг — ефективний інструмент тімбілдингу, який позитивно впливає на командний дух співробітників, запалює жагу до досягнень як у спорті, так і в роботі. Та головне — кожен учасник команди розуміє, що без його особистого внеску неможливо досягти спільної мети, адже результат залежить від зусиль усіх членів команди.

Герої нового випуску — команда компанії Ябко, українська мережа магазинів Apple та іншої особливої техніки.

Компанія Ябко стала офіційним хронометристом 7-го Львівського півмарафону незламності 2023 та Київського марафону Незламності 2023 від Run Ukraine.

Під час змагання, у зоні Ябко учасники забігу мали можливість зробити лазерне гравіювання свого результату на медалі фінішера, а також скористатися спеціальними пропозиціями на годинники, пульсометри та трекери активності у магазинах мережі Ябко

Поділіться біговою історією вашої команди: як давно ви командою берете участь у забігах? Скільки людей бігало з вами на початку, і скільки — зараз?

Все почалось з ідеї, що зробити щасливими наших клієнтів можуть лише щасливі співробітники, а щастя неможливе без здоровʼя. Далі обрати напрямок було не складно: обидва співвласники та частина менеджменту вже бігали. Тому популяризація бігу в компанії не була штучним проєктом.

Коли ми вперше брали участь у Khust Half Marathon нас було 18 учасникiв. Організаційно було складно, бо всі їхали з інших міст. До того ми не робили чогось подібного, але вийшла велика пригода, справжній тімбілдінг. Після цього кількість охочих різко зросла, і вже на Lviv Half Marathon в Ябко була найбільша корпоративна команда. Далі були забіги в різних містах. Цей сезон ми закінчили у Drohobych Half Marathon 2023, де знову стали найбільшою командою (на жаль, на фото всіх не змогли зібрати).

Як участь у забігах та заняття спортом загалом вплинули на робочі процеси у період великої війни?

Здоров’я — це здатність до адаптації. Минулі роки є постійними випробуваннями на міцність. Біг не потребує складної організації, тому добре працює.

Якими видами спорту, крім бігу, займаються співробітники? В яких змаганнях/турнірах брали участь?

У нас в компанії біг — наймасовіший вид спорту, але є і футбол, баскетбол, волейбол, хтось ходить у зал. Бувають походи в Карпати. Частіше це ініціатива команд.

 

Розкажіть детальніше про вашу командну спортивну роботу: чи ставите командні цілі? Якщо так, то яка була цього року? Взагалі, чи маєте якісь спортивні традиції в колективі? Будь ласка, поділіться.

Ми бігаємо в задоволення, кожен сам ставить собі цілі, яких хоче досягти. Для нас головне, що підтримуючи та заохочуючи такі захоплення, ми вже робимо добру справу для наших працівників. Це дуже мотивує.  Іноді ми робимо спільні забіги, коли збираємось з різних міст на нараду. А також готувались до Львівського півмарафону Незламності 2023 під керівництвом професійного тренера.

 

Який найбільш яскравий спогад із забігів? Поділіться, будь ласка.

Звісно, найяскравіший спогад — це масові заходи, які дають потужне відчуття свята! І коли бачиш заряджених колег, розумієш як вас багато і як люди вміють здивувати, показуючи неочікувані результати. Сильне враження було, коли колега, від якого не очікували високого спортивного рівня, з першого ж разу почав показувати результати, яких не можуть досягти ті, хто бігає вже роками. 

 

Яку б пораду ви дали корпоративним командам, які хочуть почати бігати разом?

Головне — не ускладнюйте, підтримуйте той спорт, який подобається. Зробіть якісну форму. Будьте прикладом. Створіть спільноту, щоб підтримувати одне одного. Наприклад, ми для цього використовуємо застосунок Strava. Повірте — найкращий тімбілдінг тоді, коли він починається із забігу.

 

Якщо ви хочете сформувати корпоративну команду та взяти участь у забігу, заповніть цю анкету. Наш менеджер обробить запит і зв’яжеться з вами найближчим часом.

 

Заповнити анкету

 

 

Довідка:

 

Ябко — українська мережа магазинів Apple та іншої особливої техніки.

 

Run Ukraine — організатор наймасштабніших бігових заходів України. З 2010 року компанія провела понад 30 міжнародних змагань для любителів бігу та спортивних ентузіастів. Місія Run Ukraine — організовувати спортивно-масові події найвищого рівня, надихати та мотивувати людей займатися бігом. 

 

Давай #бігтиразом!