До старту
залишилось
sponsor
  • Офіційний автомобільний партнер
  • Партнер дистанції 21 км
  • Офіційний хронометрист
  • Благодійний партнер
  • Спонсор дистанції 10 км
  • Генеральний партнер
  • Cпортивний партнер
  • Організатор
  • Офіційний водний партнер
  • Під патронатом

Корпоративні історії: команда компанії United Kyiv Roasrers

 

Корпоративні історії — рубрика, де ми розказуємо про команди, які беруть участь в забігах Run Ukraine. У формі коротких бліц-опитувань учасники діляться своїми враженнями та найяскравішими спогадами.

Ми впевнені, що біг — ефективний інструмент тімбілдингу, який позитивно впливає на командний дух співробітників, запалює жагу до досягнень як у спорті, так і в роботі. Та головне — кожен учасник команди розуміє, що без його особистого внеску неможливо досягти спільної мети, адже результат залежить від зусиль усіх членів команди.

Герої нового випуску — команда компанії United Kyiv Roasrers.

 

Поділіться біговою історією вашої команди: як давно ви командою берете участь у забігах? Скільки людей бігало з вами на початку, і скільки — зараз?

Київський марафон Незламності 2023 став для нас першим корпоративним забігом, завдяки ініціативі нашого колеги Олексія Маліцького. Ми зібрали команду з шести чоловік, і сподіваємось, що і надалі будемо брати участь в таких заходах. 

 

Як участь у забігах та заняття спортом загалом вплинули на робочі процеси у період великої війни?

Будь-яка фізична активність, біг у тому числі, позитивно впливає як на робочі процеси компанії загалом, так і на кожного співробітника зокрема.  Біг допомагає розвантажити голову, зменшити стрес, пов’язаний з війною, відпочити та набратися сил для подальшої продуктивної роботи.

Якими видами спорту, окрім бігу, займаються співробітники? В яких змаганнях/турнірах брали участь?

Наші співробітники займаються футболом та триатлоном. Ми навіть корпоратив проводили на пейнтбольному майданчику.

 

Розкажіть детальніше про вашу командну спортивну роботу: чи ставите командні цілі? Якщо так, то яка була цього року? Взагалі, чи маєте якісь спортивні традиції в колективі? Будь ласка, поділіться.

Тут у нас все попереду.

 

Який найбільш яскравий спогад із забігів? Поділіться, будь ласка.

На Київському марафоні Незламності вражаючим було на власні очі побачити, як наші військові, які втратили кінцівки на війні з росією, теж брали участь у забігу.  Вони демонструють мужність не лише на полі бою, і своїм прикладом надихають всіх навколо не здаватися та вірити у свої сили. Дивлячись на них, розумієш, що не існує “я не можу” пробігти ці 5, 10, 21 чи 42 км.

 

Яку б пораду ви дали корпоративним командам, які хочуть почати бігати разом?

Треба починати вже сьогодні, щоб бути готовим до наступних стартів.  Та й взагалі, як казали греки — “Хочеш бути здоровим? Бігай. Хочеш бути розумним? Бігай. Хочеш бути сильним? Бігай”.

Якщо ви хочете сформувати корпоративну команду та взяти участь у забігу, заповніть цю анкету. Наш менеджер обробить запит і зв’яжеться з вами найближчим часом.

Довідка:

United Kyiv Roasrers — українська компанія, яка спеціалізується на комплексному обслуговуванні кав’ярень. 

Run Ukraine — організатор наймасштабніших бігових заходів України. З 2010 року компанія провела понад 30 міжнародних змагань для любителів бігу та спортивних ентузіастів. Місія Run Ukraine — організовувати спортивно-масові події найвищого рівня, надихати та мотивувати людей займатися бігом.