До старту
залишилось
sponsor
  • Офіційний автомобільний партнер
  • Партнер дистанції 21 км
  • Офіційний хронометрист
  • Благодійний партнер
  • Спонсор дистанції 10 км
  • Генеральний партнер
  • Cпортивний партнер
  • Організатор
  • Офіційний водний партнер
  • Під патронатом

Корпоративні історії: команда компанії Trinetix

Корпоративні історії — рубрика, де ми розказуємо про команди, які беруть участь в забігах Run Ukraine. У формі коротких бліц-опитувань учасники діляться своїми враженнями та найяскравішими спогадами.

Ми впевнені, що біг — ефективний інструмент тімбілдингу, який позитивно впливає на командний дух співробітників, запалює жагу до досягнень як у спорті, так і в роботі. Та головне — кожен учасник команди розуміє, що без його особистого внеску неможливо досягти спільної мети, адже результат залежить від зусиль усіх членів команди.

Герої нового випуску — команда компанії Trinetix.

Поділіться біговою історією вашої команди: як давно ви командою берете участь у забігах? Скільки людей бігало з вами на початку, і скільки — зараз?

Як команда ми бігали ще до пандемії Covid-19. Наприклад, у травні 2019 року командою брали участь у “Пробігу під каштанами”, а в червні того ж року — в Legion Run.

 

Як участь у забігах та заняття спортом загалом вплинули на робочі процеси у період великої війни?

Розуміємо, що таке каже чи не кожна компанія, але в Trinetix дійсно піклуються про своїх співробітників. Ми заохочуємо заняття спортом загалом, не лише бігом: створили окремий компенсаційний пакет з акцентом на спорті та догляду за здоровʼям, фінансуємо участь у спортивних заходах, на кшталт забігів, та маємо невеликий спортзал з різним інвентарем в офісі. Не можемо не визнати й те, що такі активності формують командний дух та відчуття єдності.

 

Якими видами спорту, окрім бігу, займаються співробітники? В яких змаганнях/турнірах брали участь?

У нас багато спортивних ТХʼіанів. Займаються йогою, боротьбою, великим тенісом, пінг-понгом, танцями, плаванням, футболом, хокеєм, велосипедним спортом та звичайною фізичною активністю в спортзалах. Наша колега навіть брала участь в World Beach Ultimate Championship 2023.

 

Розкажіть детальніше про вашу командну спортивну роботу: чи ставите командні цілі? Якщо так, то яка була цього року? Взагалі, чи маєте якісь спортивні традиції в колективі? Будь ласка, поділіться.

Знаєте, в уже взгаданій CSR найперша мета — це повернення миру в Україну. Тому в цьому році були трішки інші пріоритети: потреби наших колег-військових, безпека та добробут кожного співробітника.  Спортивна складова, звісно ж, має місце, але спорт — це в першу чергу інструмент, а не мета, до якої треба прагнути. Саме з таким посилом ми провадимо наші дії: перезбираємо Benefits and Compensation пакети, заохочуємо участь в змаганнях (наприклад, створювали мерч спеціально до останнього забігу), до того ж — у нас є облаштований спортивний зал в офісі у БЦ “Silver Breeze”, і він доступний для відвідування у будь-який час.

Який найбільш яскравий спогад із забігів? Поділіться, будь ласка.

Наш найяскравіший спогад — з Київського марафону Незламності 2023. Команда Trinetix стала найбільшою онлайн-командою серед корпоративних учасників. А також забіг став завершальною частиною нашого особливого івенту xLab, який був присвячений професійному та особистісному вкладу і розвитку усіх IT-спеціалістів в Trinetix.

 

Яку б пораду ви дали корпоративним командам, які хочуть почати бігати разом?

Тут дуже важливий індивідуальний підхід і розуміння задачі (як і будь-де, насправді). Але загалом, головною порадою варто зазначити розбудову комʼюніті та культури спорту (і бігу зокрема). Тобто, коли умовний бігун відчуває підтримку оточення і певну перед ним відповідальність, йому легше почати і підтримувати мотивацію до тренувань.

Якщо ви хочете сформувати корпоративну команду та взяти участь у забігу, заповніть цю анкету. Наш менеджер обробить запит і зв’яжеться з вами найближчим часом.

 

Заповнити анкету

 

Довідка:

Trinetix — технологічна компанія, яка допомагає підприємствам і стартапам у всьому світі розвиватися та залишатися конкурентоспроможними в епоху цифрових технологій. Ми досягаємо цього шляхом ефективного впровадження технологічних інновацій, міцного професійного досвіду та підходу, орієнтованого на рішення.

Наш інженерно-дизайнерський центр у Києві став домівкою для понад 600 професійних розробників та дизайнерів. Результатом нашої спільної роботи є інноваційна, індивідуальна розробка програмного забезпечення та дизайнерські рішення, які випереджають наших клієнтів від конкурентів.

Run Ukraine — організатор наймасштабніших бігових заходів України. З 2010 року компанія провела понад 30 міжнародних змагань для любителів бігу та спортивних ентузіастів. Місія Run Ukraine — організовувати спортивно-масові події найвищого рівня, надихати та мотивувати людей займатися бігом. 

 

Давай #бігтиразом!