До старту
залишилось
sponsor
  • Офіційний автомобільний партнер
  • Партнер дистанції 21 км
  • Офіційний хронометрист
  • Благодійний партнер
  • Спонсор дистанції 10 км
  • Генеральний партнер
  • Cпортивний партнер
  • Організатор
  • Офіційний водний партнер
  • Під патронатом

Корпоративні історії: команда компанії Spraga

 

Корпоративні історії — рубрика, де ми розказуємо про команди, які беруть участь в забігах Run Ukraine. У формі коротких бліц-опитувань учасники діляться своїми враженнями та найяскравішими спогадами.

Ми впевнені, що біг — ефективний інструмент тімбілдингу, який позитивно впливає на командний дух співробітників, запалює жагу до досягнень як у спорті, так і в роботі. Та головне — кожен учасник команди розуміє, що без його особистого внеску неможливо досягти спільної мети, адже результат залежить від зусиль усіх членів команди.

Герої нового випуску — команда компанії Spraga.

Поділіться біговою історією вашої команди: як давно ви командою берете участь у забігах? Скільки людей бігало з вами на початку, і скільки — зараз?

Головний адепт бігу в нашому колективі — СЕО компанії Олександр Губаренко. Він часто бере участь в забігах по всій Україні, а до війни — і в Європі. 

 Олександр разом із комерційним директором Юрієм Александровим бігли 21 км на Київському марафоні Незламності 2023. Для решти нашої команди (10 колег) — це був перший спільний забіг. Кожен з нас має свою невеличку бігову історію, але разом ми бігли вперше.

 

Як участь у забігах та заняття спортом загалом вплинули на робочі процеси у період великої війни?

Від війни важко відволіктися, але спорт точно допомагає зменшити рівень стресу та знизити напругу. А ще ранкові пробіжки дають бадьорість та концентрацію на весь день. Не секрет, що заняття спортом на свіжому повітрі розвивають легені та насичують кров киснем, і в результаті ви маєте краще самопочуття, зосередженість та продуктивність. Систематичні заняття спортом дисциплінують та тримають в тонусі. Статистично, колеги, які займаються спортом, показують кращі результати в роботі.

 

Якими видами спорту, окрім бігу, займаються співробітники? В яких змаганнях/турнірах брали участь?

Більшість співробітників беруть участь в марафонах, забігах з перешкодами, займаються зимовими видами спорту та футболом. Частина з них брала участь в минулих забігах від Run Ukraine, але ми тоді ще не працювали разом. Тож Київський марафон Незламності 2023 — наш перший спільний забіг від початку повномасштабної війни. 

 

Розкажіть детальніше про вашу командну спортивну роботу: чи ставите командні цілі? Якщо так, то яка була цього року? Взагалі, чи маєте якісь спортивні традиції в колективі? Будь ласка, поділіться.

Наша компанія стрімко розвивається і відповідно збільшується кількість співробітників. Мета цього року — познайомитись та виявити спортивний потенціал молодої команди.  До Київського марафону Незламності 2023 ми готувалися: створили окремий чат, де викладали тренування, поради, проводили спільні тренування. 

Із традицій — наші корпоративні заходи зазвичай проходять дуже активно. Між посиденьками та спортивними активностями ми надаємо перевагу останньому, адже здоровий спосіб життя — одна з наших корпоративних цінностей. 

Наступного року плануємо запровадити спортивну мотивацію та фінансово підтримувати тих, хто систематично займається спортом та представлятиме нашу компанію на різних змаганнях та забігах.

Який найбільш яскравий спогад із забігів? Поділіться, будь ласка.

Для нас дуже важливо зараз триматися разом, відчувати підтримку всередині колективу, особливо між різними відділами. 

 

Одним з найяскравіших спогадів став… 

На Київському марафоні Незламності найбільше запам’ятався момент коли на дистанції новачки хотіли здатися, але змогли добігти до фінішу завдяки спільній підтримці. Для них був важливий не результат, а наша мета — спільний фініш. Можливо це і не найяскравіший момент, але точно — найважливіший для нас.

Яку б пораду ви дали корпоративним командам, які хочуть почати бігати разом?

Якщо маєте таку можливість — бігайте командою. Повірте, це дає колосальну моральну підтримку колективу в період війни.

 

Якщо ви хочете сформувати корпоративну команду та взяти участь у забігу, заповніть цю анкету. Наш менеджер обробить запит і зв’яжеться з вами найближчим часом.

 

Довідка:

Spraga — український виробник ферментованих слабогазованих безалкогольних напоїв-пробіотиків.

Run Ukraine — організатор наймасштабніших бігових заходів України. З 2010 року компанія провела понад 30 міжнародних змагань для любителів бігу та спортивних ентузіастів. Місія Run Ukraine — організовувати спортивно-масові події найвищого рівня, надихати та мотивувати людей займатися бігом. 

 

Давай #бігтиразом!