До старту
залишилось
sponsor
 • Партнер дистанції 5 км
 • Oфіційний партнер
 • Oфіційний партнер
 • Офіційний автомобільний партнер
 • Партнер дистанції 21 км
 • Офіційний хронометрист
 • Благодійний партнер
 • Спонсор дистанції 10 км
 • Генеральний партнер
 • Cпортивний партнер
 • Організатор
 • Офіційний водний партнер
 • Під патронатом

Корпоративні історії: команда компанії PwC

Корпоративні історії — рубрика, де ми розказуємо про команди, які беруть участь в забігах Run Ukraine. У формі коротких бліц-опитувань учасники діляться своїми враженнями та найяскравішими спогадами.

 

Ми впевнені, що біг — ефективний інструмент тімбілдингу, який позитивно впливає на командний дух співробітників, запалює жагу до досягнень як у спорті, так і в роботі. Та головне — кожен учасник команди розуміє, що без його особистого внеску неможливо досягти спільної мети, адже результат залежить від зусиль усіх членів команди.

 

Герої нового випуску — команда компанії PwC.

 

Поділіться біговою історією вашої команди: як давно ви командою берете участь у забігах? Скільки людей бігало з вами на початку, і скільки — зараз?

Практикувати командні забіги у PwC в Україні ми почали декілька років тому. Починаючи з маленької групи ентузіастів, ми вирішили поєднувати корисне з приємним: не лише бігати, але й змінювати світ навколо себе завдяки цьому. 

Ініціатива кожного співробітника стала ключем до нашого успіху, надихаючи колег долучатись до командних забігів. Тому вже у Київському марафоні Незламності 2023 взяли участь 55 наших співробітників. Для нас це був не просто забіг — це була чудова можливість спільними діями підтримати нашу армію. Тоді з наших реєстраційних внесків було передано понад 40 тис. грн на закупівлю військової техніки для Збройних Сил України.

Як участь у забігах та заняття спортом загалом вплинули на робочі процеси у період великої війни?

Активна участь у забігах та загалом у спортивних заходах має надзвичайно позитивний вплив на робочі процеси. Спорт сприяє збереженню фізичного та психічного здоров’я наших співробітників, зміцнює командний дух, покращує концентрацію та підтримує загальний позитивний настрій в колективі. Важливим аспектом є не лише фізична підготовка, але й здатність ефективно впоратися зі стресом та напругою.

Враховуючи нинішню ситуацію в країні, участь у спортивних заходах також стає своєрідним вираженням підтримки та патріотизму, особливо коли кошти, зібрані під час цих подій, спрямовані на підтримку нашої армії. Такий підхід виражає не лише нашу турботу про здоров’я та командний дух колективу, але й наше бажання всіма способами наближати перемогу.

 

Якими видами спорту, окрім бігу, займаються співробітники? В яких змаганнях/турнірах брали участь?

У PwC в Україні є чимало клубів за інтересами, зокрема, спортивних. Це спільні заняття з волейболу, футболу та нещодавно ми відкрили групу з бадмінтону.

У нашій компанії принцип дуже простий: коли ми відчуваємо попит та отримуємо запити від співробітників щодо певного виду спорту, ми робимо все можливе для того, щоб це реалізувати. Такий підхід стимулює наш колектив до спільних досягнень, які виходять за межі професійної сфери та зміцнюють командний дух.

Розкажіть детальніше про вашу командну спортивну роботу: чи ставите командні цілі? Якщо так, то яка була цього року? Взагалі, чи маєте якісь спортивні традиції в колективі? Будь ласка, поділіться.

У нашому колективі також існують цікаві спортивні традиції. Наприклад, перед кожним забігом ми збираємося разом, обмінюємося позитивною енергією та підтримуємо один одного. Це особливий момент, коли наша команда об’єднується, а спільне фото стає символом нашої єдності та взаємної підтримки. 

Такі спортивні традиції сприяють не лише досягненню спортивних цілей, а й укріпленню командного духу. 

 

Який найбільш яскравий спогад із забігів? Поділіться, будь ласка.

Кожен забіг для нас — яскравий спогад. А кожен марафон — не просто подолання дистанції, але і формування спільної мети, коли команда PwC йде разом пліч-о-пліч. 

Найвражаючим моментом є усвідомлення того, що ми не лише долаємо спортивні виклики, але й робимо це з користю для суспільства. Це відчуття особистої перемоги та водночас соціальної важливості робить кожен забіг особливим для нас. 

Яку б пораду ви дали корпоративним командам, які хочуть почати бігати разом?

Найважливіше — розпочати бігати та систематизувати участь у спортивних івентах. Акцентуйте на командному дусі. Пам’ятайте, що це не лише здоровий спосіб життя, але й ефективний інструмент для зміцнення команди, підтримки спільних цілей та позитивного впливу на робочу атмосферу. Насолоджуйтеся кожним кроком, який ви робите разом!

Якщо ви хочете сформувати корпоративну команду та взяти участь у забігу, заповніть цю анкету. Наш менеджер обробить запит і зв’яжеться з вами найближчим часом.

 

Заповнити анкету

 

PwC — міжнародна мережа компаній, що працюють у 158 країнах світу, та об’єднують понад 364 тис. кваліфікованих фахівців. PwC входить до «Великої четвірки» («The Big Four») аудиторських компаній.

PwC в Україні створена у 1993 році і є частиною мережі PwC. Філософія компанії передбачає комплексний підхід до вирішення питань клієнтів, що включає аудит, податкові та юридичні послуги, а також бізнес-консалтинг. А поєднання багаторічного досвіду, знань та сучасних технологій забезпечує максимальний результат для клієнтів. Команда PwC в Україні налічує близько 500 експертів, які працюють у Києві, Львові та Дніпрі.

 

Run Ukraine — організатор наймасштабніших бігових заходів України. З 2010 року компанія провела понад 50 міжнародних змагань для любителів бігу та спортивних ентузіастів. Місія Run Ukraine — організовувати спортивно-масові події найвищого рівня, надихати та мотивувати людей займатися бігом. 

 

Давай #бігтиразом!