До старту
залишилось
sponsor
 • Партнер дистанції 5 км
 • Oфіційний партнер
 • Oфіційний партнер
 • Офіційний автомобільний партнер
 • Партнер дистанції 21 км
 • Офіційний хронометрист
 • Благодійний партнер
 • Спонсор дистанції 10 км
 • Генеральний партнер
 • Cпортивний партнер
 • Організатор
 • Офіційний водний партнер
 • Під патронатом

Корпоративні історії: команда компанії ПриватБанк

Корпоративні історії — рубрика, де ми розказуємо про команди, які беруть участь в забігах Run Ukraine. У формі коротких бліц-опитувань учасники діляться своїми враженнями та найяскравішими спогадами.

Ми впевнені, що біг — ефективний інструмент тімбілдингу, який позитивно впливає на командний дух співробітників, запалює жагу до досягнень як у спорті, так і в роботі. Та головне — кожен учасник команди розуміє, що без його особистого внеску неможливо досягти спільної мети, адже результат залежить від зусиль усіх членів команди.

Герої нового випуску — команда компанії ПриватБанк, яка є генеральним партнером Київського марафону Незламності.

Поділіться біговою історією вашої команди: як давно ви командою берете участь у забігах? Скільки людей бігало з вами на початку, і скільки — зараз?

Спортивні корпоративні традиції у ПриватБанку успішні та тривалі. До періоду, коли все зі зрозумілих причин перейшло в онлайн — спершу пандемія, а потім — повномасштабна війна, у ПриватБанку щорічно проводились спартакіади, як у кожному регіональному управлінні, так і загальнобанківська. 

Цьогорічний Київський марафон Незламності 2023 став першим офлайн проєктом такого масштабу з часів пандемії COVID-19. Команда ПриватБанку на марафоні була велика — 144 співробітники брали участь офлайн, а ще 32 працівники доєднались до забігу в онлайн-форматі.

Як участь у забігах та заняття спортом загалом вплинули на робочі процеси у період великої війни?

Для нас було надзвичайно важливо сформувати імідж Банку, як фінансової установи, яка на власному прикладі надихає клієнтів та співробітників, закликає до здорового способу життя та підтримки проактивної життєвої позиції заради перемоги.

Такі об’єднання співробітників та їх залучення до командної співпраці як під час Київського марафону Незламності, допомагають згуртувати колектив і в щоденних робочих питаннях.  Окрім того, Київський марафон Незламності 2023 мав дуже важливу благодійну складову, а саме — збір коштів на закупівлю військової техніки для ЗСУ через UNITED24, державну фандрейзингову платформу. Зібрана сума склала вагомі 1 284 256 грн.

Якими видами спорту, окрім бігу, займаються співробітники? В яких змаганнях/турнірах брали участь?

У ПриватБанку дуже великий та різносторонній колектив. Сьогодні у Банку працює понад 22 тис. працівників, відтак можна знайти любителів практично кожного виду спорту. Співробітники займаються спортом як для власного фізичного розвитку, так і беруть участь у різноманітних регіональних та всеукраїнських змаганнях.

Розкажіть детальніше про вашу командну спортивну роботу: чи ставите командні цілі? Якщо так, то яка була цього року? Взагалі, чи маєте якісь спортивні традиції в колективі? Будь ласка, поділіться.

 

Основною ціллю було залучити наших співробітників та клієнтів до спільної ініціативи, наголосити на важливості здорового способу життя попри всі складнощі сьогодення, а також долучитись до збору коштів на закупівлю військової техніки.  

Яку б пораду ви дали корпоративним командам, які хочуть почати бігати разом?

Головне — розпочати. Спільні тренування, пробіжки та участь у різноманітних корпоративних забігах — чудовий тімбілдінг та можливість не лише згуртувати колектив, а й виробити у співробітників бажання перемагати на кожній дистанції. 

Якщо ви хочете сформувати корпоративну команду та взяти участь у забігу, заповніть цю анкету. Наш менеджер обробить запит і зв’яжеться з вами найближчим часом.

 

Заповнити анкету

 

Довідка:

ПриватБанк — найбільший державний банк України. На сьогодні в банку обслуговуються понад 18 мільйонів активних клієнтів, а загалом його послугами користуються 70% українців. Банк є лідером в роздрібному сегменті та активно впроваджує послуги для малого та середнього бізнесу, має потужну цифрову екосистему та розгалужену мережу відділень, банкоматів, терміналів самообслуговування, POS-терміналів по всій території країни.

Робота ПриватБанку спрямована на розвиток економіки України, підтримку українців та українського бізнесу і під час війни. Беремо і робимо!

 

Run Ukraine — організатор наймасштабніших бігових заходів України. З 2010 року компанія провела понад 30 міжнародних змагань для любителів бігу та спортивних ентузіастів. Місія Run Ukraine — організовувати спортивно-масові події найвищого рівня, надихати та мотивувати людей займатися бігом. 

 

Давай #бігтиразом!