До старту
залишилось
sponsor
 • Партнер дистанції 5 км
 • Oфіційний партнер
 • Oфіційний партнер
 • Офіційний автомобільний партнер
 • Партнер дистанції 21 км
 • Офіційний хронометрист
 • Благодійний партнер
 • Спонсор дистанції 10 км
 • Генеральний партнер
 • Cпортивний партнер
 • Організатор
 • Офіційний водний партнер
 • Під патронатом

Корпоративні історії: команда компанії Foodicine

Корпоративні історії — рубрика, де ми розказуємо про команди, які беруть участь в забігах Run Ukraine. У формі коротких бліц-опитувань учасники діляться своїми враженнями та найяскравішими спогадами.

 

Ми впевнені, що біг — ефективний інструмент тімбілдингу, який позитивно впливає на командний дух співробітників, запалює жагу до досягнень як у спорті, так і в роботі. Та головне — кожен учасник команди розуміє, що без його особистого внеску неможливо досягти спільної мети, адже результат залежить від зусиль усіх членів команди.

 

Герої нового випуску — команда компанії Foodicine.

 

Поділіться біговою історією вашої команди: як давно ви командою берете участь у забігах? Скільки людей бігало з вами на початку, і скільки — зараз?

Активно брати участь у забігах ми почали цієї весни з “Пробігу під каштанами”. Однак, і до того в команді були активні бігуни. Компанія мотивує співробітників бігати, даючи за кожен кілометр фудікоїни — це внутрішня валюта команди. Цю валюту можна заробити за різні активності, а витратити на корпоративний мерч, всілякі ніштяки від компанії, подарувати колезі, або подякувати за послугу.

Проте, створити свою групу “Бігуни” нам допомогли саме благодійні забіги. В цій групі ми розказуємо про всі актуальні благодійні забіги. Зараз там 13 учасників.

Головним поштовхом бігати разом стала саме благодійність. Зараз майже всі організатори бігових заходів направляють стартові внески на лікарні чи допомогу військовим. Наша компанія сплачує ці внески за кожного співробітника та дарує за участь фудікоїни — так ми мотивуємо команду робити добру справу для країни, для свого здоров’я та проводити час разом. За ці півроку команда взяла участь у п’яти забігах.

Як участь у забігах та заняття спортом загалом вплинули на робочі процеси у період великої війни?

Заняття спортом у будь-який час — це антистрес. Зараз, коли кошти із внесків спрямовують на допомогу армії, це ще більша мотивація. Окрім цього, спільні заняття з командою, твоїми однодумцями — це потрійне натхнення.

Якими видами спорту, окрім бігу, займаються співробітники? В яких змаганнях/турнірах брали участь?

 

Багато з наших колег ходять в зал, збираються разом пограти у волейбол, є поціновувачі великого тенісу. Також серед нашої команди є навіть чемпіонка світу з ММА.

Розкажіть детальніше про вашу командну спортивну роботу: чи ставите командні цілі? Якщо так, то яка була цього року? Взагалі, чи маєте якісь спортивні традиції в колективі? Будь ласка, поділіться.

Нині ми маємо дві традиції: благодійні забіги та спільні заняття волейболом на вихідних.

Який найбільш яскравий спогад із забігів? Поділіться, будь ласка.

Насправді, якщо запитувати команду про яскраві спогади із забігів, то всі згадують передусім не десятки подоланих кілометрів, а класно проведений час разом: після спільної пробіжки ми зазвичай збираємося разом перекусити і поспілкуватися.

Яку б пораду ви дали корпоративним командам, які хочуть почати бігати разом?

Зі свого досвіду можемо сказати, що благодійні забіги — це класний привід об’єднати бігунів компанії. А коли ком’юніті сформується, то там вже приводи побігати разом знаходяться самі.

 

Якщо ви хочете сформувати корпоративну команду та взяти участь у забігу, заповніть цю анкету. Наш менеджер обробить запит і зв’яжеться з вами найближчим часом.

Довідка:

Foodicine — компанія, що надає послуги з організації харчування лікарням України: харчування в медичному закладі для пацієнтів, працівників та відвідувачів.

Run Ukraine — організатор наймасштабніших бігових заходів України. З 2010 року компанія провела понад 30 міжнародних змагань для любителів бігу та спортивних ентузіастів. Місія Run Ukraine — організовувати спортивно-масові події найвищого рівня, надихати та мотивувати людей займатися бігом. 

 

Давай #бігтиразом!