До старту
залишилось
sponsor
  • Офіційний автомобільний партнер
  • Партнер дистанції 21 км
  • Офіційний хронометрист
  • Благодійний партнер
  • Спонсор дистанції 10 км
  • Генеральний партнер
  • Cпортивний партнер
  • Організатор
  • Офіційний водний партнер
  • Під патронатом

Корпоративні історії: команда компанії ЕЛІТ-Україна

Корпоративні історії — рубрика, де ми розказуємо про команди, які беруть участь в забігах Run Ukraine. У формі коротких бліц-опитувань учасники діляться своїми враженнями та найяскравішими спогадами.

Ми впевнені, що біг — ефективний інструмент тімбілдингу, який позитивно впливає на командний дух співробітників, запалює жагу до досягнень як у спорті, так і в роботі. Та головне — кожен учасник команди розуміє, що без його особистого внеску неможливо досягти спільної мети, адже результат залежить від зусиль усіх членів команди.  

Герої нового випуску — команда компанії ЕЛІТ-Україна.

 

Поділіться біговою історією вашої команди: як давно ви командою берете участь у забігах? Скільки людей бігало з вами на початку, і скільки — зараз?

Практикувати командні забіги ми почали з 2016 року, але тоді ще небагато співробітників брали участь. Проте, біг згуртував нас і ситуація кардинально змінилась у 2018 році: до забігів почали долучатись колеги з інших міст, наша команда зростала, і ми взяли участь навіть у естафеті на 42 км в рамках Wizz Air Kyiv City Marathon.

Звісно, карантин та війна внесли свої корективи, і ми лише цьогоріч відновили наші командні забіги. Цього року в Київському марафоні Незламності 2023 взяли участь 17 наших співробітників і ми сподіваємось, що далі ця цифра буде лише збільшуватись.

 

Як участь у забігах та заняття спортом загалом вплинули на робочі процеси у період великої війни?

Ми на власному досвіді переконались, що подібні заходи надзвичайно об’єднують та згуртовують колектив. Ми обмінюємось власним досвідом, стаємо ближче один до одного, між нами покращується рівень комунікації. Плюс — це можливість відволіктись від тривожних новин, які зараз вирують навколо.

 

Якими видами спорту, окрім бігу, займаються співробітники? В яких змаганнях/турнірах брали участь?

Наша компанія дуже велика та різноманітна, а тому інтереси у нас дуже різні. Досить часто в обідню перерву можна побачити колег біля тенісного столу, в позаробочий час співробітники займаються велоспортом, плаванням, кросфітом, відвідують тренажерну залу.

До карантину та війни наша команда часто брала участь у забігах від Run Ukraine, в “Пробігу під каштанами”, “Велосотці”. Сподіваємось, що в найближчий час зможемо відновити участь в цих заходах.

 

Розкажіть детальніше про вашу командну спортивну роботу: чи ставите командні цілі? Якщо так, то яка була цього року? Взагалі, чи маєте якісь спортивні традиції в колективі? Будь ласка, поділіться.

Командні цілі ми не ставимо. Рухаємось вперед у власному комфортному темпі. Напевно, для кожного нашого учасника мета одна — фінішувати. Коли ти на фініші, а обрана дистанція вже позаду, то розумієш, що нічого неможливого для тебе немає. 

Нам також сподобалась благодійна ініціатива цьогорічного Київського марафону Незламності, тому ми одразу вирішили, що долучаємось до забігу.

Щодо спортивних традицій, все досить просто. Під час обідніх перерв ми граємо у настільний теніс, іноді після роботи влаштовуємо невеличкі велозабіги. Також вже другий рік поспіль ми робимо проєкт “Let’s move together”, приурочений до Всесвітнього дня психічного здоров’я. Метою цього проєкту є заклик до руху, який допомагає підтримувати не лише фізичне, але й психічне здоров’я.

 

Який найбільш яскравий спогад із забігів? Поділіться, будь ласка

Тут варто згадати наші перші командні забіги. Саме вони об’єднали нас. Хтось спочатку лише спостерігав та підтримував інших учасників, а згодом до забігів долучились вже і вони. І ми точно не зможемо забути цьогорічний забіг від Run Ukraine, який  відбувся після такої великої паузи.

Яку б пораду ви дали корпоративним командам, які хочуть почати бігати разом?

Порада проста — починайте бігати. Одного бажання бігати разом замало. Так, спочатку вас буде небагато, можливо навіть хтось буде ставитись скептично, але ми на власному досвіді переконались, що зацікавленість колег буде лише рости, а разом з тим і ваша команда!

Якщо ви хочете сформувати корпоративну команду та взяти участь у забігу, заповніть цю анкету. Наш менеджер обробить запит і зв’яжеться з вами найближчим часом.

 

Довідка:

ТОВ “ЕЛІТ-Україна” — один з найбільших постачальників автозапчастин та автомобільних аксесуарів на український ринок.

Run Ukraine — організатор наймасштабніших бігових заходів України. З 2010 року компанія провела понад 30 міжнародних змагань для любителів бігу та спортивних ентузіастів. Місія Run Ukraine — організовувати спортивно-масові події найвищого рівня, надихати та мотивувати людей займатися бігом. 

 

Давай #бігтиразом!