До старту
залишилось
sponsor
 • Партнер дистанції 5 км
 • Oфіційний партнер
 • Oфіційний партнер
 • Офіційний автомобільний партнер
 • Партнер дистанції 21 км
 • Офіційний хронометрист
 • Благодійний партнер
 • Спонсор дистанції 10 км
 • Генеральний партнер
 • Cпортивний партнер
 • Організатор
 • Офіційний водний партнер
 • Під патронатом

Корпоративні історії: команда компанії COMINBANK

Корпоративні історії — рубрика, де ми розказуємо про команди, які беруть участь в забігах Run Ukraine. У формі коротких бліц-опитувань учасники діляться своїми враженнями та найяскравішими спогадами.

 

Ми впевнені, що біг — ефективний інструмент тімбілдингу, який позитивно впливає на командний дух співробітників, запалює жагу до досягнень як у спорті, так і в роботі. Та головне — кожен учасник команди розуміє, що без його особистого внеску неможливо досягти спільної мети, адже результат залежить від зусиль усіх членів команди.

Герої нового випуску — команда компанії COMINBANK.

 

Поділіться біговою історією команди банку

В грудні АТ «КОМІНБАНК» виповнюється 30 років. Дуже символічно, що це самі ті часи, коли команда перетинає визначний рубіж своєї історії, напрацьовує витривалість, долає віражі, але в жодному разі не зупиняється. Спорт надихає нас на перемогу багато років. І подальшу участь у спортивних заходах ми налаштовані зробити традицією. На Київському марафоні Незламності команду особисто очолила Голова Правління, Тетяна Володимирівна Путінцева. Круто й те, що цього разу серед 17-ти наших спортсменів були професійні бігуни, які нещодавно стали частиною команди.

 

Як участь у забігах та заняття спортом загалом впливають на робочі процеси у період повномасштабної війни?

Ще за часів карантину люди скучили за живим спілкування та командною взаємодією.  Не встигли отямитися як розпочалася війна. І зробила хронічний стрес частиною нашого сьогодення. Та навіть у найтемнішу годину знайдеться промінь світла. В Комінбанку ми відчули, як забіг став втіленням взаємопідтримки і корпоративної єдності. Це чудовий тімбілдинг.

Тож сьогодні наша думка щодо бігу тверда — він об’єднує заради перемоги, допомагає відчути підтримку однодумців, робить щасливішими, покращує мотивацію, психічне здоров’я людей і, як результат — якість робочих процесів.

 

 

Розкажіть детальніше про вашу командну спортивну роботу: чи ставите командні цілі? Якщо так, то яка ціль була цього року?

В цьому році наш банк став лідером за рівнем соціальної відповідальності серед вітчизняних банків з українським капіталом. КСВ банку носить назву DOBROKOLO і втілює гасло — «Добро всім, хто коло тебе!». З перших днів війни ми не просто переказуємо кошти ЗСУ, але й потужно розвиваємо напрямок корпоративного волонтерства.  Як представники фінсектору визнаємо свою відповідальність перед суспільством і окрему місію бачимо у добротворенні.   Нещодавно стали партнером Всеукраїнського турніру із самбо на честь Героїв Сил спеціальних операцій ЗСУ.  Відтак участь саме в благодійному забігу стала ще однією важливою сторінкою нашої соціальної відповідальності.

 

Яку б пораду ви дали корпоративним командам, які хочуть почати бігати разом?

Радимо надихатися тим, що бігова спільнота — це велика родина і ком’юніті з неймовірною підтримкою. Не боятися маленьких дистанцій, бо саме вони з часом прокладають шлях до видатних.  Популяризувати здорове харчування і активний спосіб життя не лише перед забігом, а на постійній основі. Наприклад, у Cominbank з цією метою регулярно проходить захід — Vitamin Day. Керівникам варто розуміти те, що фізична активність людей буквально покращує бізнес показники компанії і сприяти тому, щоб усі, хто мають бажання бігти, змогли вписати тренування у свій розклад. Мріємо про те, щоб доброчинність і спорт були практикою більшості українських компаній. І, звісно про те, що скоро всі ми розділимо марафонську відстань під мирним небом.

 

Якщо ви хочете сформувати корпоративну команду та взяти участь у забігу, заповніть цю анкету. Наш менеджер обробить запит і зв’яжеться з вами найближчим часом.

Відповіді надано пресслужбою банку.

Заповнити анкету

Довідка:

АТ «КОМІНБАНК» — універсальний банк, який надає послуги корпоративним клієнтам і приватним особам вже 30 років

Run Ukraine — організатор наймасштабніших бігових заходів України. З 2010 року компанія провела понад 30 міжнародних змагань для любителів бігу та спортивних ентузіастів. Місія Run Ukraine — організовувати спортивно-масові події найвищого рівня, надихати та мотивувати людей займатися бігом.

 

Давай #бігтиразом!