До старту
залишилось
sponsor
 • Партнер дистанції 5 км
 • Oфіційний партнер
 • Oфіційний партнер
 • Офіційний автомобільний партнер
 • Партнер дистанції 21 км
 • Офіційний хронометрист
 • Благодійний партнер
 • Спонсор дистанції 10 км
 • Генеральний партнер
 • Cпортивний партнер
 • Організатор
 • Офіційний водний партнер
 • Під патронатом

Корпоративні історії: команда компанії Bosch Україна

Корпоративні історії — рубрика, де ми розказуємо про команди, які беруть участь в забігах Run Ukraine. У формі коротких бліц-опитувань учасники діляться своїми враженнями та найяскравішими спогадами.

 

Ми впевнені, що біг — ефективний інструмент тімбілдингу, який позитивно впливає на командний дух співробітників, запалює жагу до досягнень як у спорті, так і в роботі. Та головне — кожен учасник команди розуміє, що без його особистого внеску неможливо досягти спільної мети, адже результат залежить від зусиль усіх членів команди.

 

Герої нового випуску — команда компанії Bosch Україна.

Поділіться біговою історією вашої команди: як давно ви командою берете участь у забігах? Скільки людей бігало з вами на початку, і скільки — зараз?

Бігова історія Bosch Україна почалася у 2015 році, це був благодійний “Пробіг під Каштанами”. На початку бігало 9 людей, цього року на старт Київського марафону Незламності 2023 вийшли 35 співробітників.

 

Як участь у забігах та заняття спортом загалом вплинули на робочі процеси у період великої війни?

Для нас спорт став своєрідним методом психологічного розвантаження та відновлення. Окрім цього, він також сприяє згуртованості та підвищенню рівня комунікацій у колективі. Спорт вчить діяти в команді, підтримувати один одного задля досягнення спільної мети. Багато навичок з тренувань переносяться у повсякденне життя, наприклад, системність, витривалість та доведення справи до кінця — це все про продуктивність колективу. 

Спорт робить нас щасливішими — бігаємо, виробляються ендорфіни, настрій покращується, ефективніше працюємо, більше донатимо. Виглядає як ідеальна формула.

Якими видами спорту, крім бігу, займаються співробітники? В яких змаганнях/турнірах брали участь?

Насправді, все дуже різноманітно. Найбільш популярні серед наш колег: біг, плавання, велоспорт, бадмінтон, великий та малий теніс. Брали участь переважно в заходах від Run Ukraine на різних дистанціях та в різних категоріях. У 2021 році започаткували корпоративний Bosch Triathlon, в якому взяли участь більше 20 співробітників компанії в Україні. Плануємо і надалі розвивати триатлонну спільноту. Bosch — це тепер ще й про триатлон!

Розкажіть детальніше про вашу командну спортивну роботу: чи ставите командні цілі? Якщо так, то яка була цього року? Взагалі, чи маєте якісь спортивні традиції в колективі? Будь ласка, поділіться.

Займаємося спортом та мотивуємо інших. Наша ціль — залишатися здоровими та згуртованими. Спортивні традиції Bosch Україна — це два командних забіги на рік та системні програми тренувань для співробітників. Вже протягом 3 років наша компанія співпрацює з клубом CapitalTRI, тренери якого навчають нас займатися спортом правильно та із задоволенням. 

Особливо приємно підтримувати забіги із благодійною складовою. Тому навіть якщо ця частина не закладена організаторами, придумуємо свою: співробітники завжди охоче підтримують. 

Можна сказати напевно, що біг — це основна частина нашої культури компанії. Так, цього року, на честь тридцятиріччя Bosch в Україні, ми провели внутрішню кампанію Move for the Future. Ця спортивно-соціальна ініціатива у партнерстві з БФ “Таблеточки” об’єднала працівників навколо загальної мети. Ми зібрали 30 тисяч євро на digital-оновлення лабораторії Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру у Львові. Тож ми продовжуємо промотувати здоровий спосіб життя, робити добрі справи та залучати до цього колег.

Який найбільш яскравий спогад із забігів? Поділіться, будь ласка.

Щоразу забіг з командою — чудовий досвід та теплі емоції, кожен по-своєму унікальний.

 

Яку б пораду ви дали корпоративним командам, які хочуть почати бігати разом?

Перш за все — це має бути розумний підхід з турботою про команду. Запросіть кваліфікованого тренера, який розкаже, як бігати правильно, дасть рекомендації з  харчування та відповість на запитання. Гуртуйте команду та починайте бігати. 1, 3 чи 5 км. Біля офісу, у найближчому парку, будь-де. Як тільки почнете, запитань чи варто продовжувати більше не буде.

Якщо ви хочете сформувати корпоративну команду та взяти участь у забігу, заповніть цю анкету. Наш менеджер обробить запит і зв’яжеться з вами найближчим часом.

 

 

Заповнити анкету

 

Довідка:

Bosch Україна — є частиною Групи компаній Bosch, провідного світового постачальника технологій і послуг. Стратегічною метою Групи Bosch є створення продуктів та послуг у сфері Інтернету речей. Компанія Bosch підвищує якість життя за допомогою інноваційних технологій із широким спектром можливостей і рішень, що надихають. Bosch створює технології, “Винайдені для життя”.

 

Facebook

Іnstagram

 

Run Ukraine — організатор наймасштабніших бігових заходів України. З 2010 року компанія провела понад 60 міжнародних змагань для любителів бігу та спортивних ентузіастів. Місія Run Ukraine — організовувати спортивно-масові події найвищого рівня, надихати та мотивувати людей займатися бігом. 

 

Давай #бігтиразом!