До старту
залишилось
sponsor
 • Партнер дистанції 5 км
 • Oфіційний партнер
 • Oфіційний партнер
 • Офіційний автомобільний партнер
 • Партнер дистанції 21 км
 • Офіційний хронометрист
 • Благодійний партнер
 • Спонсор дистанції 10 км
 • Генеральний партнер
 • Cпортивний партнер
 • Організатор
 • Офіційний водний партнер
 • Під патронатом

Новини

15.07.2020

ЗАЯВА від 15.07.2020: Under Armour Ukrainian Majors Running League 2020 відбудеться в онлайн-форматі через пандемію

Друзі-бігуни!

У зв’язку зі світовою пандемією коронавірусу COVID-19 Run Ukraine прийняла рішення про перенесення заходів Бігової Ліги Under Armour Ukrainian Majors Running League в онлайн-формат.

Ми довго відкладали це рішення, сподіваючись на те, що обставини зміняться, захворюваність знизиться, і проведення масових заходів стане безпечним для учасників. Ми не сиділи на місці: постійно консультувалися з експертами, вели перемовини з міською владою, Міністерством охорони здоров’я та Міністерством молоді та спорту. Наша команда пропрацьовувала усі можливі варіанти для того, щоб провести заходи “наживо”, як планувалося. Але цьогоріч, на жаль, офлайн-заходів не буде.

Пандемія триває, щодня в Україні фіксуються сотні нових випадків захворювання і дуже складно спрогнозувати, якою буде осінь. Багато світових бігових заходів, у тому числі мейджор-марафони, вже прийняли рішення про те, що не відбудуться у цьому році.

До Львівського півмарафону, який мав відкрити сезон Бігової Ліги 23 серпня, залишився місяць. Ми не можемо обіцяти його проведення в офлайн-форматі та скасувати захід в останній момент. Не можемо ризикувати вами, бігунами, та вашими близькими, проводячи масовий спортивний захід у розпал пандемії та сприяючи таким чином поширенню вірусу, який забирає життя.

Але й просто змиритися з обставинами та відмовитися від бігу ми також не можемо, адже ми – бігуни. Саме тому у 2020 році Бігова Ліга Українських Мейджорів відбудеться онлайн та об’єднає 5 бігових заходів:

Харківський півмарафон 1st RUN UKRAINE KHARKIV HALF MARATHON та запорізький півмарафон 4th ZAPORIZHSTAL HALF MARATHON не скасовуються, але у 2020 році не відбудуться.

 

Кожному бігуну, зареєстрованому на заходи Ліги у 2020 році, Run Ukraine надасть декілька варіантів подальших дій, тож учасник зможе обрати найбільш оптимальне для себе рішення.

Вартість реєстрації на Лігу у форматі онлайн буде дешевшою, ніж офлайн. Різницю для вже зареєстрованих учасників ми повернемо на рахунок кешбеку в Run Ukraine.

Стартовий пакет для онлайн-заходів – етапів Ліги 2020 включатиме ключові атрибути заходу.

Бігуни, які візьмуть участь у всіх 5 заходах Бігової Ліги у 2020 році, отримають 6-у медаль фінішера Ліги, як і планувалося на початку сезону.

Цей біговий сезон виявився непростим для усіх нас. Ми щиро вдячні вам за розуміння і підтримку, вдячні за те, що навіть у цей складний час ви залишаєтеся з нами, об’єднані любов’ю до бігу. Run Ukraine докладе максимум зусиль для того, щоб залишити у вас світлі спогади про сезон Бігової Ліги 2020.

Дякуємо.

 

Щиро ваші,

Run Ukraine

 _________________________________________________________________________

Деталі щодо перенесення Under Armour Ukrainian Majors Running League 2020 в онлайн-формат:

Ліга складається з 5 бігових заходів, які проходять в онлайн-форматі:

Харківський півмарафон 1st RUN UKRAINE KHARKIV HALF MARATHON та запорізький півмарафон 4th ZAPORIZHSTAL HALF MARATHON не скасовуються, але у 2020 році не відбудуться.

Доступні дистанції: 4.2 км, 10 км, 21.0975 км, 42.195 км (лише у межах 11th WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON), командні забіги. Естафетні та дитячі забіги не відбудуться. Усі учасники, які були зареєстровані на естафетні забіги, автоматично будуть переведені на найближчу за довжиною індивідуальну дистанцію.

Фінішери кожного заходу здобувають медалі, які будуть надіслані разом зі стартовим пакетом. Також учасники отримають онлайн-дипломи з фінішним часом, якщо вчасно надішлють підтвердження подоланої дистанції.

Переможці в межах окремих заходів та усієї Ліги не визначаються.

Учасники, які пробіжать усю Лігу (дистанції 10 км, 21 км, 42 км), отримають медаль фінішера Ліги, яка буде вислана разом з медаллю останнього етапу.

Вартість реєстрації єдина для всіх заходів та дистанцій: для членів ГО Бігова Україна – 480 грн, базова вартість – 580 грн. Для учасників, які були зареєстровані на заходи Ліги 2020 раніше, різниця у вартості буде компенсована на кешбек-рахунок в Run Ukraine.

 

Можливості для учасників, які були зареєстровані на заходи Ліги у 2020 році:

 1. Індивідуальні учасники:
 1. Учасники, які придбали реєстрацію на всі заходи Ліги 2020:
 1. Учасники, які скористалися соціальними знижками та пільговими реєстраціями
 1. Корпоративні учасники:

❗️❗️❗️УВАГА! Для того, щоб скористатися наведеними можливостями, напишіть на [email protected] до 31 липня ВКЛЮЧНО. В іншому випадку ваша реєстрація буде автоматично перенесена на участь в онлайн-форматі.