До старту
залишилось
  • Генеральні медіа партнери
  • Генеральні медіа партнери
  • Титульний спонсор
  • Офіційний автомобільний партнер
  • Офіційний хронометрист
  • Офіційний спортивний партнер
  • Офіційний медичний партнер
  • Офіційні партнери
  • Офіційні партнери
  • Офіційний партнер

Для ЗМІ

02.10.2017

Запрошуємо ЗМІ на 8-ий міжнародний Київський марафон!

Шановні журналісти!

Запрошуємо вас на 8-ий міжнародний Київський марафон Wizz Air Kyiv City Marathon 2017, який відбудеться 8 жовтня. Цього року організатор бігової події, компанія Run Ukraine, планує зібрати понад 10 тисяч любителів бігу з 55 країн.

Попередня акредитація ЗМІ на захід обов’язкова за посиланням.

Прийом заявок триватиме до 06.10.2017 року включно. Вхід до прес-зони заходу відкривається 8 жовтня о 08:00 на Майдані Незалежності біля точки старту та фінішу.    

Маршрут головної дистанції Wizz Air Kyiv City Marathon 2017 традиційно пролягатиме в одне коло мальовничими вулицями міста. У порівнянні з минулим роком він зазнав невеликих змін. Ознайомитися з повним маршрутом можна на офіційному сайті в розділі “Маршрути”.

Долучитися до міжнародної бігової спільноти та перевірити свої сили можуть як початківці, так і досвідчені бігуни. 8 жовтня в рамках Wizz Air Kyiv City Marathon 2017 відбудуться традиційні забіги на індивідуальних дистанціях: 42, 195 км; 21, 0975 км; 10 км; 5 км; 2 км. Не обов’язково бути професійним атлетом, щоб подолати головну марафонську дистанцію. На 42,195 км вже зареєструвалась і планує бігти телеведуча “1+1” Марічка Падалко. Зіркові учасники очікуються і на інших дистанціях. На старт дистанції 5 км вийдуть: Анастасія Каменських (стартовий номер 6044), Потап (стартовий номер 6045), Санта Дімопулус (стартовий номер 5997), посол Франції в Україні Ізабель Дюмон (стартовий номер 5461). Повний список відомих українців на Wizz Air Kyiv City Marathon 2017 буде оголошений 06.10.2017 р.

В рамках 8-го Київського марафону пройде благодійний забіг “Переможці” на дистанції 2 км, присвячений героям однойменного мультимедійного проекту телеканалу “1+1”. Це буде четвертий етап серії забігів “Переможці”,  учасники якого допоможуть зібрати кошти ветерану Віктору Кардашу, що втратив кінцівку під час бойових дій в АТО, але зберіг оптимізм та бажання займатися спортом.

8 жовтня вперше відбудеться жіночий забіг #AvonPinkRUN на дистанції 3 км. Мета забігу – збір коштів на придбання мобільного мамографу для діагностики раку молочної залози.

Традиційно до Wizz Air Kyiv City Marathon 2017 долучаються не тільки дорослі бігуни, а й діти. Спеціально для них підготували дитячі забіги на дистанціях: 100 м, 500 м і 1000 м. Кожен маленький фінішер отримає пам’ятну медаль та подарунки.     

Родзинкою Wizz Air Kyiv City Marathon 2017 стануть медалі. Вперше на медалях фінішерів  головної дистанції буде зображений портрет княгині Ольги; а фінішери півмарафонської дистанції отримають медаль із зображенням легендарних засновників Києва: Кия, Щека і Хорива.

З програмою заходу ви можете ознайомитися за посиланням на офіційному сайті події.

Титульний спонсор – Wizz Air.