До старту
залишилось
sponsor
  • Офіційний автомобільний партнер
  • Партнер дистанції 21 км
  • Офіційний хронометрист
  • Благодійний партнер
  • Спонсор дистанції 10 км
  • Генеральний партнер
  • Cпортивний партнер
  • Організатор
  • Офіційний водний партнер
  • Під патронатом

Для ЗМІ

12.12.2019

У Run Ukraine відкрили реєстрацію на 11th Wizz Air Kyiv City Marathon

Цієї осені, 24-25 жовтня, у Києві вже водинадцяте відбудеться Wizz Air Kyiv City Marathon, який є рекордсменом серед бігових подій за кількістю учасників на усіх дистанціях. Минулого року майже 17 000 бігунів з усього світу взяли участь у ювілейному старті та встановили чотири рекорди України. 

Wizz Air Kyiv City Marathon є завершальним етапом бігової ліги Ukrainian Majors Running League – Ліги українських мейджорів, яка об’єднує сім бігових заходів у шести містах України. У компанії-організаторі Run Ukraine запевнили, що Київський марафон у 2020 році дивуватиме як спортсменів, так і їхні групи підтримки. 

“11-й Київський марафон буде ще масштабнішим від минулорічного ювілейного. Більше учасників, більше вболівальників, нові активності. Ліга українських мейджорів – це грандіозна подія, якої насправді заслуговує бігова Україна, – анонсував генеральний менеджер Run Ukraine Дмитро Черніцький. Наше бачення не обмежується лише стандартами якості. Наступні п’ять років ми працюватимемо над створенням бренду, який працюватиме з інтересами любителів, професійних атлетів та громадських і благодійних організацій”.

У рамках 11th Wizz Air Kyiv City Marathon 2020 будуть проведені забіги на дистанції для бігунів різного рівня підготовки, від мінімарафону 4.2 км до повного марафону 42.195 км. Вперше цього року учасники, які подолають дистанцію 4.2 км, отримають медалі. Також на бігунів чекають різні види естафет та командних забігів, скандинавська ходьба, дитячі та сімейні забіги, а також забіг із собаками.

Призовий фонд цього року зріс до 521 400 гривень, що удвічі більше, ніж минулого року.

Незмінним титульним партнером Київського марафону з 2014 року залишається угорська авіакомпанія Wizz Air, яка підтримує бігові заходи у різних країнах світу. Wizz Air Kyiv City Marathon є наймасовішою подією цієї потужної мережі.

“Ми раді вже 7-й рік поспіль бути частиною чудового марафону Wizz Air. Ми пишаємось, що захід став одним із найпопулярніших бігових заходів і щороку збирає тисячі бігунів з усього світу, – поділилася Деніс Філіп, менеджер з маркетингу компанії Wizz Air. – Ми вважаємо, що у лоукост-перельотів та бігу є багато спільного: вони  покращують життя людей, при цьому вони є доступними для всіх. WIZZ пропонує великі можливості як для спорту, так і для подорожей, і ми закликаємо всіх наших клієнтів не пропускати цю подію. До зустрічі у Києві 24-25 жовтня!”

У 2020 році по 1 долару за кожного фінішера Wizz Air Kyiv City Marathon буде спрямовано на благодійність. Важливо, що за час існування Київського марафону на благодійність було зібрано понад 6 000 000 гривень.  

Другий рік поспіль маршрут головної марафонської дистанції Wizz Air Kyiv City Marathon буде пролягати в одне коло містом і проходитиме трьома мостами. Траса  сертифікована AIMS, а сам старт є кваліфікаційним стартом у вікових категоріях у серії світових мейджор-марафонів Abbott World Marathon Majors. Це означає, що результати бігунів 40+ зараховуються для кваліфікації на на Чемпіонат світу–2022 (Abbott World Marathon Majors Wanda Age Group World Championship). 

Крім того, ця подія є одним з етапів Ukrainian Majors Running League, яка об’єднує сім бігових змагань у шести містах України: Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Львові та Запоріжжі. Учасники, які пробіжать всі забіги Ліги в 2020 році, отримають особливу медаль фінішера Ліги українських мейджорів.

 

Реєстрація на офіційному сайті заходу – https://kyivmarathon.org/

 

Титульний партнер – Wizz Air

Організатор – Run Ukraine

 

Контакти:

Анастасія Руссу

моб.тел: +380 50 1781168

email: [email protected]

Вікторія Веремієнко

моб.тел: +380 67 995 27 67

email: [email protected]