До старту
залишилось
  • Титульний спонсор
  • Партнери
  • Партнери дистанцій
  • Офіційний водний партнер
  • Партнери дистанцій
  • Титульний партнер Бігової Ліги Українських Мейджорів
  • Партнери дистанцій
До старту
залишилось

Новини

25.07.2018

Сміливість надихати: Стань частиною команди «Бігові Супердівчата Libresse»!

 

Сучасні дівчата постійно прагнуть більшого, кращого і готові відкривати в собі нові грані. Але, зрештою, найголовніше – те, що вони не бояться жити сміливіше і всіляко підкреслюють свою індивідуальність.

 

Ми називаємо їх #біговіcупердівчата. І з особливим натхненням створюємо абсолютно нове жіноче бігове ком’юніті – «Бігові Супердівчата Libresse». Наш перший крок – обрати 6 відкритих, харизматичних дівчат, у кожної з яких є мотивуюча історія, пов’язана з бігом.

 

Вік, вага, тип фігури, сімейний стан та соціальний статус – це все не має ніякого значення. Ми чекаємо заявки тих, хто на власному прикладі покаже, що секрет щастя – в сміливості і активності! Починаючи з вересня, на кожну учасницю команди «Бігові Супердівчата Libresse» буде покладена велика відповідальність: підготовка до найважливішої бігової події осені – Wizz Air Kyiv Сity Marathon. Ми починаємо новий етап у світі бігу, і він неможливий без такої, як ти!

 

В обов’язки лідерів Супердівчат будуть входити пробіжки найкращими біговими місцями Києва разом з новенькими учасницями співтовариства. А також професійні фотосесії, інтерв’ю для популярних українських ЗМІ, ряд публічних активностей і максимальне бажання мотивувати оточуючих на найкращий результат.

 

Щоб подати заявку на кастинг, необхідно заповнити анкету за посиланням: https://goo.gl/forms/7xWGmpzCRONijPDa2

 

4 і 5 серпня, в результаті співбесіди, ми оберемо 6 героїнь, які стануть найважливішою частиною команди «Бігові Супердівчата Libressse», 1 вересня відбудеться перше тренування, а 7 жовтня – забіг на 21 км.

 

Слідкуй за пригодами команди «Бігові Супердівчата Libresse» на сайті runlibresse.bit.ua та на сторінці у Facebook: facebook.com/libresserun/

 

Для ЗМІ:

Реліз укр.: https://goo.gl/nycF4Q

Реліз рос.: https://goo.gl/7MEyqB

 

Контакти:

Оксана Модієвська

email: [email protected]

тел.: 050 243 71 50

 

Вікторія Веремієнко

email:[email protected]

тел: 067 995 27 67