До старту
залишилось
sponsor
 • Партнер дистанції 5 км
 • Oфіційний партнер
 • Oфіційний партнер
 • Офіційний автомобільний партнер
 • Партнер дистанції 21 км
 • Офіційний хронометрист
 • Благодійний партнер
 • Спонсор дистанції 10 км
 • Генеральний партнер
 • Cпортивний партнер
 • Організатор
 • Офіційний водний партнер
 • Під патронатом

Новини

28.09.2020

Медалі 11th WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON 2020 ONLINE присвячені 60-й річниці відкриття Київського метрополітену

 

У 2020 році компанія Run Ukraine об’єднала дизайн медалей п’яти заходів Ukrainian Majors Running League в єдину концепцію, суть якої — розкрити унікальність і цінність кожного міста старту через його історію, визначальну пам’ятку чи ювілейну подію, адже майбутнє неможливе без минулого.

Окрім історичної складової, медаль у 2020 році повинна співвідноситися з містом старту, асоціюватися з його головними символами, оскільки у форматі онлайн учасник може долати дистанцію де завгодно, і саме медаль, як головний символ події, повинна допомогти відчути місто, за яке біжить учасник.

 

Тому медалі одинадцятого WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON 2020 ONLINE присвячені шістдесятій річниці Київського метрополітену.

 

60 років тому, 6 листопада 1960 року було запущено першу червону лінію метро, яка була завдовжки 5.2 км і складалася з п’яти станцій: Дніпро, Арсенальна, Хрещатик, Університет і Вокзальна. З роками метро у Києві з 5 станцій розбудувалося до 52 і стало одним із головних символів української столиці.

Без сумніву, у кожного киянина та гостя міста є своя цікава історія про київську підземку. Скільки романтичних стосунків було розпочато після знайомства в метро, скільки цікавих книжок було прочитано й пісень прослухано — неможливо навіть підрахувати. Метро — це атрибут, без якого неможливо уявити нашу столицю.

 

І у 2020 році кожен фінішер 11th WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON 2020 ONLINE отримає особливу медаль, яка завжди нагадуватиме йому водночас і про особисту перемогу, і про улюблений і прекрасний Київський метрополітен.

 

 

 

 

Kyiv Mini Marathon 4.2 km Online + Nordic Walk 4.2 km Online

 

На медалях дистанції 4.2 км зображено ескалатор, який уже 60 років поспіль опускає пасажирів до потягів і піднімає на поверхню.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kyiv Run 10 km Online + Ветеранська десятка 10 km Online

 

На медалях дистанції 10 км зображено одну з найкрасивіших станцій Київського метрополітену – Золоті Ворота, яка була відкрита 31 грудня 1989 року у складі першої черги будівництва Сирецько-Печерської лінії (зеленої гілки).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kyiv City Half Marathon 21 km Online

 

На медалях дистанції 21.0975 км зображено потяг, що виїжджає з тунелю та рухається по Мосту Метро. До речі, Міст Метро у 2020 році також відзначає ювілей – міст було відкрито 5 листопада 1965 року.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wizz Air Kyiv City Marathon 42 km Online

 

На медалях дистанції 42 км зображено потяг, який тільки но з’являється в темряві тунелю. І якщо підняти цю медаль до сонця, то здаватиметься, що потяг дійсно розвіює темряву – і ось-ось двері вагону відкриються, і він помчить тебе кудись у далечінь.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сподіваємося, ці медалі надихатимуть тебе на нові спортивні досягнення!

 

Пам’ятай про минуле, біжи про майбутнє!