• Титульний партнер
  • Офіційний хронометрист
  • Офіційний водний партнер
  • Партнер забігу 10 км
  • Офіційний спортивний партнер
  • Титульний партнер забігу з собаками
  • Oфіційний партнер

Знижки на забіги Run Ukraine

 

Друзі, ви часто запитуєте, чи передбачені в компанії Run Ukraine знижки постійним учасникам, чи є знижки для певних верств населення, чи має хтось право на безкоштовну реєстрацію та як нею скористатися. 

 

Тому розказуємо вам про нашу систему лояльності на 2021 рік. Окрім знижок і безкоштовних реєстрацій, у нас працює система кешбек — при купівлі реєстрації на забіг 10 % від вартості слоту зараховується на особистий кешбек-рахунок учасника. Бонуси з цього рахунку можна використовувати під час майбутніх реєстрацій.

Отже, хто отримує знижки, в якому розмірі, як отримати знижку, як використати кешбек — читайте далі.

 

Хто має право на знижку або безкоштовну реєстрацію?

 

Правила Run Ukraine 2021 чітко визначають перелік категорій людей, які мають право на знижку або безкоштовну реєстрацію. Це:

 

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Безкоштовні реєстраціїь доступні для пільгових категорій на будь-які дистанції, але не більше ДВОХ безкоштовних реєстрацій для одного учасника на всі забіги від Run Ukraine протягом одного календарного сезону (не рахуючи безкоштовні забіги).

Далі — про кожну категорію окремо.

 

БЕЗКОШТОВНА РЕЄСТРАЦІЯ

 

Учасники бойових дій та учасники війни

У межах 12th WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON 2021 передбачено 30 безкоштовних реєстрацій на будь-яку дистанцію для учасників бойових дій та учасників війни. 

Для активації безкоштовної реєстрації потрібно надіслати на пошту [email protected] скан посвідчення УБД.

У разі вичерпання безкоштовних слотів ветерани можуть отримати знижку в розмірі 35 %.

А також учасники бойових дій та учасники війни можуть безкоштовно зареєструватися на дистанцію «Ветеранська десятка». Кількість слотів на цю дистанцію — 300 штук.

 

Люди з інвалідністю 1, 2, 3 груп

У межах 12th WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON 2021 компанія Run Ukraine виділяє 15 безкоштовних реєстрацій для людей з інвалідністю 1, 2, 3 груп.

У разі вичерпання безкоштовних слотів люди з інвалідністю 1, 2, 3 груп можуть отримати знижку в розмірі 35 %.

 

Пенсіонери (чоловіки 60+, жінки 59+)

У 2021 році всі чоловіки старше 60 років і жінки старше 59 років мають право на безкоштовні реєстрації.

 

ЗНИЖКИ НА РЕЄСТРАЦІЮ 

 

Внутрішньо переміщені особи / студенти 

Для вищеперелічених категорій передбачено знижку в 35 %. Отримати її можна лише за пред’явлення відповідних документів, які підтверджують приналежність до тієї чи іншої пільгової категорії.

 

Волонтери Run Ukraine 

Волонтери Run Ukraine мають право на знижку в 35 %. Для активації знижки необхідно надіслати на пошту [email protected] скан диплома волонтера.

 

БЕЗКОШТОВНІ ЗАБІГИ

 

«Ветеранська десятка» — це забіг на 10 км, в якому можуть брати участь ветерани АТО/ООС, військові, волонтери, курсанти військових училищ та ліцеїв, а також родини загиблих учасників бойових дій. 

У 2021 році у межах Київського марафону передбачено 300 слотів на цей забіг.

 

Guide Runners 4.2 km — забіг на 4.2 км для людей з вадами зору та їхніх гайдів. Це реальна можливість для незрячих людей втілити свою спортивну мрію та відчути весь шквал емоцій від перетину фінішної лінії. 

У 2021 році у межах Київського марафону передбачено до 10 слотів на цей забіг.

 

Handbikes Cup 4.2 km — заїзд для людей з інвалідністю, які полюбляють швидкість і готові до змагань. Хендбайкери долатимуть дистанцію 4.2 км на хендбайках – спеціальних ручних велосипедах. 

У 2021 році у межах Київського марафону можуть стартувати 10 хендбайкерів.

 

Як отримати безкоштовну реєстрацію або знижку?

 

Для того, щоб зареєструватися, напишіть на пошту [email protected] Для оформлення заявки знадобиться копія документу, який засвідчує вашу пільгову категорію (посвідчення УБД, пенсійне посвідчення, студентський квиток, довідка внутрішньо переміщеної особи тощо).

Вам нададуть промокод на знижку або безкоштовну реєстрацію, який ви можете використати під час оплати слоту.

Якщо стане відомо про невідповідність учасника заявленій ним спеціальній категорії, реєстрація анулюється – без будь-якої компенсації.

 

КЕШБЕК

 

В минулому році компанія Run Ukraine запровадила систему кешбек, відповідно до якої 10 % від вартості кожної придбаної реєстрації зараховуються на особистий кешбек-рахунок учасника. 

Тобто за кожні 10 грн учасник отримує 1 бонус на кешбек-рахунок. 1 бонус з кешбек-рахунку дорівнює 1 грн.

Витратити накопичені бонуси можна під час купівлі слотів на майбутні заходи Run Ukraine. При цьому бонусами можна покрити до 50 % від вартості слоту.

 

Як використати кешбек?

 

Аби використати кешбек, потрібно під час реєстрації ввести у спеціальне поле слово CASHBACK, і кошти будуть списані автоматично.

Перевірити свій кешбек-рахунок можна в особистому кабінеті у вкладці «Інформація».

Кешбек, накопичений протягом 2020 і 2021 років можна використати до 31 грудня 2021 року.

 

Залишилися питання? Пишіть нам! Ми охоче відповімо.