До старту
залишилось
sponsor
  • Офіційний автомобільний партнер
  • Партнер дистанції 21 км
  • Офіційний хронометрист
  • Благодійний партнер
  • Спонсор дистанції 10 км
  • Генеральний партнер
  • Cпортивний партнер
  • Організатор
  • Офіційний водний партнер
  • Під патронатом

Заочні програми підготовки

Пропонуємо вашій увазі заочні програми підготовки до Wizz Air Kyiv City Marathon 2017:

1) Мої перші 5 км

Все буває вперше… Перші 5 км – це як перше кохання, яке так часто буває на все життя. Ми вам допоможемо закарбувати цю згадку на все життя. Це необхідно для того, аби мати добре самопочуття та уникати травм в майбутньому. Ніщо вас не має зупинити на шляху до мети. Розминка, розтяжка, біг вгору, спеціальні бігові вправи – все це допоможе вам подвоїти свої шанси на перемогу, зміцнивши тіло та дух. Те відчуття, коли ви затамовуєте подих в очікуванні старту – варте ваших зусиль. Результат, який отримаєте, працюватиме на вас. Запасіться впевненістю та рішучістю, а все інше – отримаєте на тренуванні.

Завантажити програму “Мої 5 км”

2) 21.0975 км

Підходить для тих, хто готується до півмарафону. Завдяки плану, який розрахований на 10 тижнів, ви зможете ефективно підготуватися до важливого дня у своєму житті. Дана програма розрахована на бігунів, які бігають мінімум 3 місяці. Розминочний біг, розтяжка, біг вгору та спеціальні бігові вправи з контролюванням пульсу, забезпечать вам впевненість у своїх силах та майбутній перемозі. Розвантажувальний цикл відновлення, у свою чергу, допоможе поновити свої сили, як фізичні, так і моральні. У програмі тренування також передбачена білкова дієта, яка сприятиме гарній фізичній формі учасника тренування. Якщо ви готові випробувати свої сили та налаштовані перемагати, то цей план тренування не залишить вас байдужим.
Тренуйтеся та перемагайте!

Завантажити програму “21.0975 км”

3) 42.195 км

Цей тренувальний план для тих, хто готується до серйозної та важливої події у житті – до марафону. Протягом 10-ти тижнів ви матимете змогу пройти повний курс підготовки та набратися впевненості перед важливим днем. План розрахований на досвідчених бігунів. Якщо ви маєте серед своїх трофеїв, мінімум одну перемогу на марафоні поточного року, та не маєте жодних серйозних травм, то ця підготовка саме для вас. На учасників тренування чекають розминочний біг, повільний біг, тривалий біг, розтяжка, фартлек та безліч інших спортивних вправ, які допоможуть спіймати бажаний успіх. Як додаток до тренування, ви отримаєте не тільки шалений заряд мотивацією та енергією, а й гарний настрій, з яким і виграватиме свій майбутній марафон.

Завантажити програму “42.195 км”