До старту
залишилось
sponsor

ДРУГА ОНЛАЙН-ЛЕКЦІЯ з Сергієм Романчуком

Марафон від старту до фінішу: як отримати задоволення і показати гарний результат

До 10th Wizz Air Kyiv City Marathon 2019 залишилося два місяці. Тим, хто ще не готується до нього, саме час розпочинати тренування. Адже біг – це серйозне навантаження на весь організм, і щоб подолати обрану дистанцію, необхідні регулярні тренування, відповідне екіпірування та знання про те, як функціонує організм під час бігу.

Run Ukraine розпочинає серію лекцій, які допоможуть підготуватися до Wizz Air Kyiv City Marathon 2019 і показати свій найкращий результат.

Друга лекція “Марафон від старту до фінішу: як отримати задоволення і показати гарний результат” відбудеться вже 15 серпня о 17:00 у форматі онлайн. Тренер збірної України з легкої атлетики (види витривалості) Сергій Романчук розповість, як подолати 42 кілометри, отримати задоволення й уникнути травм?

За два дні після лекції, 15 серпня, у Києві відбудеться другий тестовий забіг Long Training, де можна випробувати свою готовність до змагань та оцінити свою спортивну форму.

Хто такий Сергій Романчук?
Сергій Романчук – cтарший тренер збірної України з видів витривалості

Під час лекції ти дізнаєшся:
1) особливості підготовки до марафону: коли починати, скільки тренуватися, які тренування робити;
2) як правильно відновлюватися, щоб вийти на пік форми та уникнути травм;
3) особливості харчування і гідратації під час марафону
4) вимоги до екіпірування
5) як правильно розрахувати сили під час подолання дистанції й уникнути сумнозвісної «марафонської стіни»