До старту
залишилось
sponsor
 • Партнер дистанції 5 км
 • Oфіційний партнер
 • Oфіційний партнер
 • Офіційний автомобільний партнер
 • Партнер дистанції 21 км
 • Офіційний хронометрист
 • Благодійний партнер
 • Спонсор дистанції 10 км
 • Генеральний партнер
 • Cпортивний партнер
 • Організатор
 • Офіційний водний партнер
 • Під патронатом

Таблеточки

«Таблеточки» – найбільший незалежний благодійний фонд в Україні, який опікується дітьми з онкологічними захворюваннями. Протягом 5 років ми надаємо постійну допомогу маленьким пацієнтам та їх батькам Центру онкогематології і трансплантації кісткового мозку ОХМАТДИТу, Київського дитячого обласного онкологічного диспансеру, Референс-центру Клінічної лабораторної діагностики та метрології ОХМАТДИТу та іншим онковідділенням України. Ми закуповуємо необхідні медикаменти і медтехніку, оплачуємо дорогі операції з трансплантації кісткового мозку від нерідного донора за кордоном, розвиваємо паліативну допомогу для дітей, донорський і волонтерський рухи і ведемо проекти по соціально-психологічній адаптації батьків та дітей. З моменту заснування фонду ми зібрали 58 млн грн допомоги. 100% коштів було витрачено за призначенням – щомісяця ми публікуємо фінансові звіти для наших благодійників.

Дізнатися більше про нас можна на сайті tabletochki.org

Більше про команду можна дізнатися тут

Фандрайзери

Гарік Корогодський (разом із Данею, Манею та Лізою)

 

Гарік КорогодськийПисьменник, блоггер, спортивний меценат та засновник благодійного фонду «Жизнелюб»; епатажний бізнесмен, що входить в національну сотню Forbes; самовисуванець у мери Києва на виборах 2015.

У минулому: радіоведучий та скандально відомий актор відеороликів власного виробництва.

За свій перший марафон зібрав 250 000 гривень.


 

Борис Даневич

Борис Даневич

Адвокат і партнер юридичної фірми MARCHENKO DANEVYCH

Після навчання у Могилянці, вже понад 13 років практикує право, з 2008 року – як партнер юридичних фірм. Багато років консультує і представляє найбільші світові компанії, що працюють у сфері охорони здоров’я і фармацевтики. Багато часу приділяє питанням реформування охорони здоров’я і фармацевтичного сектору.

У професійному і особистому житті пропагує законність, цивілізованість і етичність. Особливий акцент робить на законності та етичності роботи юристів і адвокатів, а також подоланні корупції в Україні.

Нещодавно став татом чудової маленької дівчинки Ані.


 

Руслан Кільмухаметов

 

Працює в фінансовому сектору з 2003 року, надаючи консультаційні послуги в області корпоративних фінансів в банківському секторі в компанії ICU. У минулому працював в УкрСиббанку, а свою кар’єру починав як журналіст.

Руслан одружений, виховує сина і дуже любить подорожувати разом із сім’єю.


Дар’я Шаповалова

Дар'я_Шаповалова

Засновник і креативний директор міжнародного тижня моди Mercedes-Benz Kiev Fashion Days уКиєві, співзасновник міжнародного агентства та шоуруму More Dash у Парижі, Франція,  а також акціонер медіаресурсу про моду FW-daily.com, Fashion Scout Kiev, Kiev Fashion Institute та низки інших бізнесів.

Входить у число 500 найвпливовіших людей світу моди за версією сайту Business of Fashion.

Дар’я закінчила Інститут журналістики Національного університету Тараса Шевченко у м. Київ.

Виховує сина.