До старту
залишилось
sponsor
  • Офіційний автомобільний партнер
  • Партнер дистанції 21 км
  • Офіційний хронометрист
  • Благодійний партнер
  • Спонсор дистанції 10 км
  • Генеральний партнер
  • Cпортивний партнер
  • Організатор
  • Офіційний водний партнер
  • Під патронатом

Фонд Запорука

Всеукраїнський благодійний фонд «Запорука» з 2008 року працює у дитячому відділенні Національного інституту раку та відділенні нейрохірургії дитячого віку у ДУ «Інститут нейрохірургії ім. акад. А.П.Ромоданова Національної академії медичних наук України, з 2013 року у відділенні гематології та інтенсивної хіміотерапії КЗ ЛОР «Західноукраїнський спеціалізований дитячийо медичний центр». «Запорука» є переможцем Національного конкурсу «Благодійник року» в номінації «Краща благодійна організація», лауреатом Національної медичної премії в номінації «Особливий внесок в охорону здоров’я» та лідером Національного рейтингу Благодійників 2014 у номінація «Витрати у сфері охорони здоров’я» з обсягом благодійної допомоги 5 281 789 гривень. Ми щоденно підтримуємо родини онкохворих дітей, забезпечуючи їх ліками та медичними витратними матеріалами, надаючи безкоштовне житло у Центрі для проживання онкохворих дітей “Дача”. Фонд організував та фінансує психологічну службу для пацієнтів вищезгаданих лікарень, службу лікарів-реабілітологів у Національному інституті раку. Надає фінансову підтримку середньому медичному персоналу. Забезпечує медзаклади устаткуванням та задовольняє побутові потреби.

Фандрайзери

Компанія ІТератор

Біжу, щоб вони жили!

Соціальна відповідальність – це принцип нашої роботи. Ми працюємо, роблячи добро для суспільства. Компанія ІТератор постійно допомагає онкохворим дітям або безпосередньо, або підтримуючи благодійні фонди, яким довіряє. Співпраця з фондом “Запорука” триває багато років.
Ми розпочинаємо цей благодійний марафон з вірою в вашу підтримку. Ми плануємо зібрати кошти, аби оплатити місяць оренди Центру для онкохворих дітей “Дача”. Центр – це тимчасовий дім для понад 100 родин щорічно. Після лікарняних палат окрема кімната, балкончик, смачна домашня їжа і мама поруч, яка може прикрити двері в кімнату і почитати казку – це неймовірна розкіш для більшості. Також тут у спільній кімнаті проживають родичі онкохворих дітей, які лікуються. Тут вони готують теплі обіди для своїх онуків та дітей, які в лікарні, тут перуть одяг і живуть як вдома.
Натискай кнопку “Підтримати” і приєднуйся до нашої команди. Чекаємо вас 9 жовтня на марафоні.

“Бути щедрим – означає давати більше, ніж можеш”. (Х. Джебран)

Допомогти


Команда Holiday Inn Kiev

Біжу, щоб вони жили!

Гостинність і благодійність мають сумісні значення – робити добро! “Holiday Inn Kiev” – міжнародний бренд готелів Intercontinental Hotels Group (IHG) – часто бере участь у багатьох благодійних ініціативах. І це не перший спільний проект з благодійним фондом “Запорука”. Наша ціль – зібрати кошти на оренду Центру для онкохворих дітей “Дача”.
Ольга Лазорик – представник благодійного осередку готелю “Holiday Inn Kiev”: “Онкохворі діти – це маленькі беззахисні промені сонця. Не буде променів – не стане й світла. Ми можемо зробити так, щоб ці промінчики ніколи не згасли!”. Пробіжіть цей марафон разом з нами – підтримайте проект і перерахуйте посильну для вас суму. Кошти, які ми зберемо, подарують домашній затишок більше родинам з хворими дітьми, які проживають у Центрі “Дача”.
Щорічно Центр надає безкоштовне житло для більше ніж ста родин з онкохворими дітьми, які приїхали на лікування з інших міст України до Національного інституту раку у Києві. Подібного центру в Україні не існує. Тут щоденно проживає 6 сімей. Важливо зазначити, що сім’ї живуть повною родиною: мама, тато, дитина, інколи братики-сестрички. У кожної сім’ї своя окрема кімната, яка на період лікування стає справжнім, хай тимчасовим, домом. Також у Центрі є кімнати для рідних дитини, яка знаходиться у лікарні з іншим родичем. Вони можуть приготувати домашню їжу, попрати одяг. Центр – це куточок, де діти і їх рідні відпочивають від лікарняних стін, від медичних процедур… як на дачі. Батьки часто кажуть, що у лікарні їх дитина лікується, а на “Дачі” просто живе, а навіть більше – оживає. Деяким діткам, аби піднялися аналізи після хімії, потрібно просто потрапити на “Дачу”, бо тут дім, а вдома стіни лікують…

Допомогти