До старту
залишилось
sponsor
 • Партнер дистанції 5 км
 • Oфіційний партнер
 • Oфіційний партнер
 • Офіційний автомобільний партнер
 • Партнер дистанції 21 км
 • Офіційний хронометрист
 • Благодійний партнер
 • Спонсор дистанції 10 км
 • Генеральний партнер
 • Cпортивний партнер
 • Організатор
 • Офіційний водний партнер
 • Під патронатом

Кожен може

Міжнародний благодійний Фонд «Кожен Може» розпочинав свою діяльність як волонтерська спільнота однодумців у 2013 році. У вересні 2014 був заснований міжнародний благодійний фонд.
Місія фонду – розвивати волонтерство та благодійність, відповідальне та толерантне суспільство, координуючи та спрямовуючи допомогу тим, хто найбільш цього потребує.
Фонд надає допомогу:
• Дітям, пенсіонерам та людям з інвалідністю, які втратили дім внаслідок воєнних дій.
• Пораненим військовим та мирним мешканцям.
• Сім`ям загиблих військових.
•Важко хворим дітям, що проживають на окупованих територіях.
• Співпрацює з лікарнями та шпиталями щодо забезпечення обладнанням та витратними матеріалами.

Фандрайзери

Таня Мерзла

 

Я – Таня Мерзла, піар-менеджер компанії IDS Borjomi Україна, автор соціальних і благодійних проектів, консультант з особистої ефективності і комунікацій. 9 жовтня я пробіжу свої перші десять кілометрів на WizzAir Київський міський марафон 2016 заради великої мрії – допомогти маленьким пацієнтам Інституту нейрохірургії імені Ромоданова швидше одужати.

Розповім трохи про себе. Я – вегетаріанка і вже 4 роки не вдягаю шкіру і хутро. Мене надихають люди, їх таланти, особливості, культура різних народів. Я щаслива, що живу в Україні, адже у нас так багато красивих людей на вулицях! І ця краса мене тішить.

Я із захопленням спостерігаю, як здорове харчування і спосіб життя, екологічні ініціативи, спорт і культура стають трендом. Це саме та Україна, в якій хочеться жити і творити!

Спортом я ніколи не займалася: іноді йога, іноді танці, іноді біг, іноді велосипед. Але все це не серйозно і не регулярно. Так було до тих пір, поки я не взяла участь в біговому челленджі. Тоді я почала бігати чотири рази на тиждень (такі були умови).

Перша моя пробіжка не надихнула – складно далися навіть два кілометри. Але вже через два тижні я пробігла свої перші п’ять кілометрів, потім сім… Біг полюбила, і тепер у мене «ломка», якщо не бігаю довше двох днів.

Зараз моя мета – пробігти свої перші десять кілометрів і допомогти діткам. Малюки, які проходять лікування в інституті нейрохірургії потребують обладнання для високодозованного введення ліків – інфузоматів. Інфузомати допомагають маленьким пацієнтам швидше і комфортніше одужувати. Я дуже сподіваюся, що ви мене підтримаєте! Адже спорт, натхнення, здоров’я і підтримка – це ті речі, на яких тримається світ.


Юлія Черницька

 

Мене звати Юлія Черницька. Я – мама чотирьох доньок та засновниця проекту Fitness mama. Займаюся благодійністю вже другий рік, люблю бігати і пізнавати світ. 9 жовтня я пробіжу дистанцію на WizzAir Kyiv City Marathon, щоб зібрати кошти на купівлю обладнання для дитячого відділення Інституту нейрохірургії ім. Ромоданова.

У спорт я прийшла в 11 років. Займалася дзюдо і стала кандидатом у майстри спорту. А з 2014 року я треную матусь. Для мене це дуже почесна і важлива місія, адже я сама мама і знаю, як непросто буває мамам займатися собою, своїм здоров’ям. Мій рецепт – повага до себе і планування часу. Ми – мами, повинні ставати краще кожен день, адже з нас беруть приклад наші діти!

У WizzAir Kyiv City Marathon я не просто учасник забігу, але ще і фандрейзер. Я біжу, щоб допомогти маленьким пацієнтам Інституту нейрохірургії імені Ромоданова. Малюки, які проходять лікування, потребують обладнання для високодозованого введення ліків – інфузоматів. Завдяки інфузоматам малюки швидше і комфортніше одужують. Краще почуваються і батьки! Адже дітей не потрібно вмовляти, тримати і прив’язувати, поки ввводітся ліки. Малюки можуть грати, відпочивати і займатися своїми улюбленими справами.

Дуже сподіваюся, що ви мене підтримаєте! Я – багатодітна мама. І, як мама, я хочу підтримати дітей і батьків, які проходять важкі випробування. Здорові та щасливі діти – це щастя! Нехай воно прийде до кожної родини!


Мирослава Кульбашнік

 

Вітання! Мене звуть Мирослава Кульбашнік. 9 жовтня я пробіжу свій перший марафон, щоб зібрати кошти для малюків, які проходять лікування в Інституті нейрохірургії імені Ромоданова. Дуже сподіваюся, що ви мене в цьому підтримаєте.

Я – комунікабельна людина з активною життєвою позицією. Люблю розвиватися і пізнавати нове. Обожнюю малювати і подорожувати. Спорт полюбила ще в дитинстві! WizzAir Kyiv City Marathon 2016 – перший в моєму житті марафон. Участь в забігу – дуже важливий і відповідальний для мене крок! Адже я біжу, щоб отримати заряд енергії та драйву, а ще – допомогти малюкам, які борються з хворобою. Немає нічого кращого, ніж допомогти людині, яка потребує допомоги.

Якщо я зберу 10 тисяч гривень, благодійний фонд «Кожен Може» матиме можливість купити обладнання для маленьких пацієнтів інституту нейрохірургії – інфузомати. Завдяки інфузоматам лікування проходить ефективніше: апарат дуже точно вводить дозу лікарської речовини, необхідну пацієнтові. А ще малюкам постійно потрібно рухатися, а не лежати прив’язаними під крапельницею. І з інфузоматом це можливо: грати, бігати, малювати – звичайні дитячі заняття не перешкода для лікування.

Я вважаю, для того, щоб змінити світ на краще, потрібно змінитися самому. І сьогодні я приймаю цей виклик!


Марія Захаренко

 

Мене звати Марія Захаренко. Біг зі мною зовсім недавно, але він міцно закріпився у моєму житті. WizzAir Kyiv City Marathon буде четвертим «офіційним» забігом. І мені хочеться, щоб цей забіг став не просто черговою прогулянкою Києвом, а приніс якусь користь для тих, кому потрібна допомога.
Важко придумати більш корисне поєднання, ніж поєднання спорту і благодійності. Тому цю дистанцію я бігтиму разом з благодійним фондом «Кожен Може» для придбання інфузоматів в дитяче відділення Інституту нейрохірургії імені Ромоданова. Якщо ви (як і я донедавна) не знаєте, що це таке інфузомати, то це апарат для точного дозування препаратів. Особливо це потрібно немовлятам та маленьким дітям, яким інфузомат значно підвищує якість та ефективність лікування.
Благодійність – це значно простіше і легше, ніж може здатися. Навіть маленький вклад може врятувати життя. За останні кілька років ми навчилися разом вирішувати будь-які проблеми – від збору коштів на лікування до забезпечення армії. Тому я впевнена, що будь-яка мета досяжна і усі разом ми зможемо допомогти маленьким пацієнтам Інституту нейрохірургії. Від вас потрібно тільки долучитись до проекту і допомогти БО «Кожен може» у зборі коштів для купівлі інфузоматів. Кожен з нас – крапля в океані, яка може змінити світ на краще!