До старту
залишилось
sponsor
  • Офіційний автомобільний партнер
  • Партнер дистанції 21 км
  • Офіційний хронометрист
  • Благодійний партнер
  • Спонсор дистанції 10 км
  • Генеральний партнер
  • Cпортивний партнер
  • Організатор
  • Офіційний водний партнер
  • Під патронатом

Даун Синдром

Місія – покращення життя та створення нового майбунього для людей з синдромом Дауна в Україні.

Мета: Збір коштів на ліки для Огороднікова Миколи, хлопчика із синдромом Дауна, хворого на лейкоз.

Фандрайзери

Володимир Голіяд

Jpeg

«Біжи-допоможи» – це не просто слова. 9 жовтня я знову приймаю участь у благодійному марафоні в рядах команди Даунсиндром. Цього разу ми вирішили допомогти Огороднікову Колі – хлопчику з синдромом Дауна, який вже більше року веде боротьбу з тяжкою хворобою – лейкозом. Ресурси сім”ї фінансові та моральні майже вичерпано. Мені як батьку двох дітей,один з яких теж мае синдром, дуже боляче спостерігати за цією боротьбою . Тому я вирішив допомогти.Разом наша команда подолае близько 125 км протягом 4,5 годин. Приеднуйтесь і ви. Підтримайте нас, робіть добро і воно обов”язково повернеться. Владимир Голияд – отец 3-х летнего Дмитрия с синдромом Дауна. Цель команды – собрать средства на лекарства Огородникова Николая, ребёнка с синдромом Дауна, больного лейкозом.

Допомогти


Вячеслав Зирянов

Зирянов_фото

Буду приймати перший раз участь в Wizz Air City Marathon та подолаю дистанцію в 5 км. Мета- це не просто пробігти, а ще зібрати 5 000 грн. на закупку ліків для Колі Огороднікова. Поспілкувавшись телефоном з мамою Колі- Олею, я зрозумів, що на долю родини і Колі випав великий виклик – це боротьба з тяжкою хворобою – лейкозом. Перед маленьким 6-ти річним хлопчиком постали дуже складні випробування: синдром Дауна, вроджена вада серця, 11 місяців у лікарні з лейкозом.
Родина мешкає у Кривому розі і постійно їздить у Дніпро на лікування. Постійні процедури, біохімія, аналізи крові та препарати для лікування дуже дорого коштують. Найважливіший препарат для життя, віфенд, який видала держава- закінчився.
Впевнений, що такі людські якості як милосердя, співчуття та допомога нужденним повинні бути в пріоритеті. Це спонукало мене не закрити очі на хворобу маленької дитини та допомогти.

Допомогти


Юлія Акинджи

Юлія Акинджи

«Біжи-допоможи» це не просто слова. 9 жовтня беру участь у благодійному марафоні у лавах команди Даунсиндром. Цього разу ми допомаємо Огороднікову Колі – хлопчику з синдромом Дауна який вже більше року веде боротьбу з тяжкою хворобою – лейкозом. Ресурси родини, фінансові та моральні майже вичерпані. Разом наша команда подолає багато км, я і моя подруга пробіжимо марафон на двох. Приеднуйтесь і ви. Підтримайте нас, робіть добро і воно обов”язково повернеться

Допомогти


Марина Січкар

Січкар_фото

Мати 3-х річного Дмитра із синдромом Дауна. Ціль команди – зібрати кошти ліки Миколи Огороднікава, дитини з синдромом Дауна, хворим на лейкоз.

Привіт, мене звати Марина і я полюбляю бігати. Цього року, 9 жовтня, в день проведення Київського міжнародного марафону, мені випала особлива можливість приймати участь у благодійній біговій естафеті в рядах команди Даунсиндром. Я особисто пробіжу 10км з метою допомогти Огороднікову Колі – хлопчику з синдромом Дауна, який вже більше року веде боротьбу з тяжкою хворобою – лейкозом. Ресурси його родини, фінансові та моральні, майже вичерпано, тому хлопчина потребує нашої з вами підтримки.

Кожна людина володіє особливим даром – даром співчуття та допомоги всім тим, хто потрапив у біду та сам своїми силами не може її подолати. Можна просто дивитися на страждання інших і пройти повз, а можна скористатися своїм даром і дати надію жити маленькій людині.

Допомогти