До старту
залишилось
sponsor
  • Офіційний автомобільний партнер
  • Партнер дистанції 21 км
  • Офіційний хронометрист
  • Благодійний партнер
  • Спонсор дистанції 10 км
  • Генеральний партнер
  • Cпортивний партнер
  • Організатор
  • Офіційний водний партнер
  • Під патронатом

Благодійний фонд “КОЛО”

Благодійна організація “Благодійний фонд “КОЛО” був заснований 2013 року спільнотою дискусійного Клубу “КОЛО”. Передумовою заснування фонду було бажання членів Клубу “КОЛО”  створити дієвий інструмент для підтримки, просування та фінансування благодійних проектів. На сьогодні у фонді основними напрямками діяльності є Освіта, Медицина та Культура. Велика увага в рамках цих програм приділяється питанням патріотичного виховання здорової та освіченої молоді, адже це – фундаментальні засади сильного суспільства та здорової нації.

Фандрайзери

Денис Мінін

 

Денис Мінін, лідер міжнародного руху “Здоровий Спосіб Життя”, голова інтернаціональної організації “Wolrd Street Workout” , соціальний діяч : ” Спорт виховує силу диху, стійкість хараткеру та тримає тіло в тонусі. Спорт тримає людину на вірному життєвому шляху, дає можливітсь емоційної разрядки та “випуску пару”, завдяки спорту ми можемо бути сильними і тілом і духом. Я біжу для того, щоб Спорт був доступний кожному, щоб можливість займатися Street Workout була в усіх охочих до того, щоб слова “Здоровий Спосіб Життя” були не ефимерною термінологією, а стилем життя для нашої молоді. Наша ідея в тому, щоб після кожного масштабного спортивного заходу в містах України залишалась спортивна інфраструктура. Для Києва – мета зібрати 90 000,00 грн для облаштування функціонального майданчика для занять зі StreetWorkout. Долучайтесь до творення свого майбутнього!


Алла Кошляк

 

Редактор Hromadske.ua і ведуча на Радіо Аристократи: “Искренне верю, что много хорошей и разной литературы обязательно должно быть в жизни каждого человека с самого юного возраста.

Тем, кто я есть сегодня, я во многом обязана прочитанным книгам. Я училась человечности у повестей Рея Бредбери, смелости у героев Стругацких, романтики у книг Эрих Мария Ремарка, смеялась вместе с Остапом Вишней, плакала над “Камо грядеши” Генрика Сенкевича, сопереживала персонажам Ивана Багряного, бунтовала с Чаком Палаником, фантазировала с “Облачным атласом” Митчелла, влюблялась в наивного Эрленда Лу, путешествовала вместе с “Полной иллюминацией”, с головой погружалась в тексты Булгакова, весь спектр эмоций пережила под Макьюэновское “Искупление”…

Жизнь без книг утратит яркие краски. Я не хочу, чтобы так было с кем-бы то ни было. Я побегу в Марафоне для того, чтобы Книжкобус приезжал к ним в школы и дети открывали для себя новые миры и краски.