До старту
залишилось
sponsor
 • Партнер дистанції 5 км
 • Oфіційний партнер
 • Oфіційний партнер
 • Офіційний автомобільний партнер
 • Партнер дистанції 21 км
 • Офіційний хронометрист
 • Благодійний партнер
 • Спонсор дистанції 10 км
 • Генеральний партнер
 • Cпортивний партнер
 • Організатор
 • Офіційний водний партнер
 • Під патронатом

Фандрайзинг марафон

Осінній фандрайзинг марафон 2017: біжи заради добра!

Щоб зробити добру справу, не обов’язково чекати завтрашнього дня – починайте сьогодні!
 
Компанія Run Ukraine, організатор Wizz Air Kyiv City Marathon 2017, та Українська біржа благодійності пропонують вам долучитися до ініціативи – осіннього Фандрайзинг марафону, завдяки якому вже будуть зібрані кошти на підтримку 12 проектів від різних фондів та організації.
Щоб долучитися до фандрайзингу, варто зробити три простих кроки:
 
1. Обрати благодійний фонд.
2. Знайти серед усіх фандрайзерів того, хто вам до вподоби.
3. Зробити внесок на платформі Української біржі благодійності.
 
Збір коштів триває з 4 вересня до 16 жовтня включно.  

У цьому році ми пропонуємо підтримати соціальні проекти 12 українських фондів

Даун Синдром 


Відкриті долоні


Вони – особливі. Не такі, як інші. Вони – це діти з синдромом Дауна. Цієї осені фонд хоче зібрати кошти на роботу Центра раннього розвитку для дітей із синдромом Дауна. Щоб повноцінно працювати, Центру необхідно придбати матеріали для занять з розвитку дрібної моторики та навичок самообслуговування. Саме для цієї мети створений проект допомоги. Життя Оксани коштує 37 гривень за одну годину. Це якщо розділити вартість ліків на час. Конкретно і приголомшливо. Два роки тому вона почула свій діагноз: рак нирки, IV стадія. Подаруйте Оксані 37 гривень – і знайте, що подарували людині +1 годину життя.
 

Фандрайзери: Володимир Голіянд, Вячеслав Зирянов

 

Фандрайзери:

Крістіна Столока, Ткаченко Юлія, Олег Тарасенко, Марія Айлен, Олександра Баглай, Микитенко Олександр, Руслан Бондаренко, Лідія Кузьменко, Валентина Бондаренко

Запорука


Кожен Може


Фонд “Запорука” хоче допомогти 14-річному Вадиму Головко. Зараз йому потрібно якнайшвидше замінити хворий суглоб на тотальний ендопротез. Вадим – дуже хоробрий та активний хлопець. Ми хочемо допомогти йому позбутися обмежень та зробити його життя більш вільним.
Фонд “Кожен Може” допомагає Київському міському центру крові, який щодня обслуговує сотню людей. Центру необхідно регулярно купувати витратні матеріали для забору та обстеження донорської крові, щоб оперативно надавати допомогу, тим, хто її потребує.
 

Фандрайзери:

Арсен Мірзоян, компанія Добробут, Олена Мозгова та Володимир Ткаченко, Масажний Патруль, Юля Савченко.

 

Фандрайзери:

Марія Сокол, Тетяна Морозова, Рибченко Люся.

Територія добра


Відчуй


Фонд збирає кошти для придбання обладнання медикам, які працюють на
Сході України. Кожен день їх наполегливої праці – це сотні врятованих життів наших громадян.
Від справності автомобілів залежить ефективність їх роботи. Від бездоріжжя машини часто виходять з ладу та потребують серйозного ремонту. Разом з вами ми можемо вплинути на ситуацію.
ГО “Відчуй” збирає кошти на реалізацію проекту “Біг Бах” – музичного класу для людей з порушенням слуху. Ціна створення такого класу – 140 000 грн.
 

Фандрайзери: 

Гержан Дмитрий, Адамантис Алена, Летников Тарас.

 

Фандрайзери:

Людмила та Андрій Пишні, Юлія Полуцька, Ірина Спірова, Олексій Давиденко, Євген Кошовий.

Свічадо


ТАБЛЕТОЧКИ


БФ “Свічадо” робить більш легким життя передчасно народжених діток. Фонд збирає кошти на шприцеві наноси, що подають рідину для внутрішньовенного харчування та на лампу фототерапії для допомоги таким дітям. Це обладнання здатне врятувати життя малечі, які з`явились на світ раніше визначеного терміну.
ЗНАЮ, що дитячий рак виліковний!
БІЖУ заради маленьких підопічних фонду «Таблеточки»
ДОПОМОЖУ дітям втекти від раку!
Наша команда подолає кілометри заради онкохворих дітей.
Наш біг – це ліки, яких немає в Україні; покращення якості життя дітей, коли можливості спеціалізованого лікування вичерпалися; проведення необхідних операцій за кордоном; витратні матеріали й обладнання для донорства крові та навчальні програми для лікарів.

 

Фандрайзери:

Дмитро Виноградов, Андрій Клименко, Олена Суєтова, Ольга Бутко.

 
 
 
 
Фандрайзери:Олена Балбек, Тетяна Лукінюк, Євген Черняк, Юлія Черніцька, команда компанії “DATA GROUP
БО “Навчально-реабілітаційний центр “Джерело”


ГО GoGlobal


БО “Навчально-реабілітаційний центр “Джерело” збирає кошти для проведення інклюзивних канікул, мета яких – подарувати дітям з особливостями розвитку веселі розваги з друзями та яскраве дитинство.
Місія організації – покращувати умови навчання для дітей з затримкою фізичного та інтелектуального розвитку; здійснювати просвітницьку роботи в суспільстві та батьківському середовищі і сприяти підготовці персоналу, здатного виконати цю роботу на високому професійному рівні.
 
Діяльність GoGlobal спрямована на популяризацію вивчення іноземних мов та волонтерського руху в Україні, сприяння міжкультурному діалогу та громадській дипломатії.
В рамках Фандрайзинг марафону громадська організація збирає кошти на проект GoCamp. Це пришкільні мовні табори з залученням міжнародних волонтерів, які разом із вчителями допомагатимуть дітям вивчати іноземні мови. GoCamp – це про можливості, які відкриваються дітям з усіх куточків України (лише цього року це 60 000 дітей) – знайомство з культурами світу, розвиток вмінь та навичок, яких у школі не викладають, зокрема, розвиток критичного та глобального мислення. У 2017 до України приїде більше 600 волонтерів, 80% з яких роз’їдуться по маленьких містах та селах.
 
 

Фандрайзери:

Володимир Мисак, компанія EVERLEGAL, команда БО “Джерело”

 

Фандрайзери:

 

Happy Paw


БО “Серце воїна”


За час роботи фонду «Happy Paw» допоміг знайти дім 2 722 пухнастим. Крім прилаштування собак і котів у люблячі сім’ї, фонд вирішує проблему безвідповідального ставлення людей до тварин. Безпритульних тварин має поменшати і фонд “Happy Paw” вважає, що це можна зробити не завдяки тому, що прилаштується більша кількість тварин, а завдяки тому, що менша кількість господарів будуть викидати або залишати чотирилапих напризволяще. Рішення взяти собаку має бути усвідомленим і обдуманим. БО “Серце Воїна” – це проект некомерційної організації Healing War Scars, основним завданням якого є надання допомоги і навчання сучасної психологічної та фізичної реабілітації людей, які пережили війну/бойові дії в Україні. Команда “Серце воїна” стала партнером соціального проекту “Переможці”. Він присвячений ветеранам АТО, волонтерам і паралімпійцям, котрі втратили частини тіла, проте не втратили силу духу.. 
 

Фандрайзери:

Тетяна Гончарова, Слава Балбек, Марія Карачина

 

Фандрайзери:

Соломія Вітвіцька,Єгор Гордєєв, Болбалт Лілія, Власта Шовковська, Оля Кардаш, Юлія Зоран, Яна Зінкевич, Міняйло Людмила, Зінаїда та Артем Козяр.


Надихаючі історії