До старту
залишилось
  • Офіційний партнер
  • Генеральні медіа партнери
  • Офіційний партнер
  • Титульний спонсор
  • Офіційний автомобільний партнер
  • Генеральний спонсор
  • Офіційний партнер
  • Офіційний медичний партнер
  • Технічний партнер

Результати тестового забігу 19.08.2017

Шановні учасники!

Дякуємо за участь в тестовому Забізі, який відбувся 19.08.2017.

Результати на дистанціях 5 км, 10 км, 20 км

Length Ім’я Прізвище Gender Start № Time Runking
5000 Маргарита Жагрова female 5006 0:29:13 1
5000 Анна Григор’єва female 5009 0:34:50 2
5000 Ирина Ерченко female 5007 DNF  
5000 Петро Руденко male 5008 DNF  
10000 Олександр Сурменко female 10038 0:41:01 1
10000 Володимир Клімец male 10025 0:44:11 2
10000 Андрій Лях male 10016 0:50:14 3
10000 Богдан Коломиец male 10027 0:50:59 4
10000 Michael Beloded male 10024 0:52:45 5
10000 Vasyl Kondratenko male 10029 0:53:40 6
10000 Вероника Анисимова female 10036 0:57:45 7
10000 Roman Onopriichuk male 10026 0:57:50 8
10000 Богдан Шпак male 10028 0:57:57 9
10000 Євген Осьмак male 10030 0:58:55 10
10000 Юрий Клименко male 10035 0:59:04 11
10000 Юлія Клименко female 10022 1:02:42 12
10000 Iryna Mykhailenko female 10023 1:09:50 13
10000 Дмитрий Сторожук male 10037 DNF  
20000 Федір Кравченко male 20019 1:02:45 1
20000 Олексій Бондаренко male 20012 1:28:50 2
20000 Игорь Трухан male 20022 1:31:59 3
20000 Сергей Косяк male 20021 1:32:22 4
20000 Андрій Косолапов male 20018 1:37:35 5
20000 Світлана Советченко female 20004 1:40:36 6
20000 Вадим  Кузьмик male 20005 1:41:05 7
20000 Aleksei Nasteka male 20008 1:41:27 8
20000 Vadym Sovetchenko male 20006 1:45:52 9
20000 Андрій Кириленко male 20011 1:47:22 10
20000 Оксана Швед female 20010 1:49:18 11
20000 Сергей Лавришин male 20015 1:52:47 12
20000 Роман  Чернявский male 20009 1:53:25 13
20000 Oleksandra Radomska female 20013 1:58:22 14
20000 Андрій Ковальов male 20016 2:00:34 15
20000 Руслан Жмаченко male 20017 2:01:01 16
20000 Олександр Сидоренко male 20000 2:03:58 17
20000 Андрій  Бойко male 20001 2:22:09 18
20000 Mariia Lavrentieva female 20002 DNF  
20000 Igor Ploshchansky male 20003 DNF  
20000 Юрій Оваденко male 20007 DNF  
20000 Роман Радько male 20024 DNF  
20000 Mikhail Maksimenko male 20014 DNF